Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Nissan Pulsar?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy smartfon jest załadowany ulubionymi utworami, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz cieszyć się swoim samochód jeździ na maksa… Właśnie dlatego zamieściliśmy tę stronę z treścią, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Pulsar. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Pulsar i wreszcie, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Pulsar: Demontaż starego radia samochodowego

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Pulsar, jest jeden ważny krok, zabierz zestaw audio, który już masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Zanim zaczniesz wyjmować, zawsze upewnij się, że odłączyłeś ujemny przewód od akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie opcje w zależności od stereo, w które wyposażony jest Twój Nissan Pulsar:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, w większości przypadków proste użycie zacisków do wykręcenia w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Nissana Pulsar. Rzeczywiście, będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji technika jest łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Pulsar: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Pulsar. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie kompatybilności twojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj zalecenia dotyczące instalacji, które mogą dać ci konkretne wskazówki.

Oto różne czynności wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść na miejscu metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym. Ta rama ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Nissan Pulsar. Po ustawieniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Nissana Pulsara, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Nissan Pulsar, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, czy odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne komplikacje lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Nissan Pulsar, przejdź do naszej kategorii Nissan Pulsar.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Nissan Pulsar
Ссылка на основную публикацию