Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim smart forfour?

Masz dość słuchania kaset i możliwości słuchania tylko radia, podczas gdy Twój smartfon jest załadowany ulubionym plikiem muzycznym, ale nie masz portu 3.5 mm lub USB w radiu samochodowym, więc nie możesz ciesz się podróżami samochodowymi w pełni… Właśnie dlatego napisaliśmy tę treść, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w smart forfour?. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w smart forfour i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe na smart forfour: usuwanie starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w smart forfour?, jest jeden niezbędny krok, zdejmij zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Istnieją dwa scenariusze, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu należy zawsze usunąć ujemny przewód z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to osiągniesz, oto dwie techniki określone przez stereo, które wyposaża twojego smarta forfour:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków do wykręcania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z konkretnych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe ze smarta forfour. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do radia samochodowego, będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji pamiętaj o rozłączeniu wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tym scenariuszu operacja jest znacznie łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku pamiętaj, aby odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe na smartfonie forfour: montaż i podłączenie radia samochodowego;

Przejdźmy do najważniejszej części dla Ciebie, jak zainstalować radio samochodowe w smart forfour?. Z wyprzedzeniem poświęć trochę czasu, aby zweryfikować kompatybilność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać informacje dotyczące instalacji, które mogą dać ci szczegółowe wskazówki.

Oto różne wytyczne wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim umieść na swoim miejscu metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na swoim miejscu w smart forfour, po umieszczeniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników smarta forfour, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w smart forfour, pamiętaj, aby sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy, aby cieszyć się swoim nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne komplikacje lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat smarta forfour, przejdź do naszej kategorii smart forfour.

Weiterlesen:
Where to find air conditioner fuse on smart forfour ?
Ссылка на основную публикацию