Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim smart fortwo?

Masz dość słuchania kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój smartfon jest pełen ulubionych plików muzycznych, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc możesz nie doceniasz swoich podróży samochodem w pełni… Właśnie dlatego zamieściliśmy tę stronę z treścią, aby Ci pomóc, ponieważ teraz się dowiesz jak zainstalować radio samochodowe w smart fortwo?. Aby tak się stało, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, potem jak zainstalować radio samochodowe w smart fortwo i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w smart fortwo: usuwanie starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w smart fortwo, jest jedno podstawowe zadanie, zdejmij zestaw audio, który już masz w swoim samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu zawsze pamiętaj o odłączeniu przewodu ujemnego od akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie metody w zależności od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój smart fortwo:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków do wyciągania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z konkretnych lat ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe ze smarta fortwo. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji nie zapomnij rozłączyć wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji operacja jest łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku nie zapomnij odłączyć go i usunąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w smart fortwo: Montaż i podłączenie radia samochodowego?

Przejdźmy do najważniejszej dla Ciebie sekcji, jak zainstalować radio samochodowe w smart fortwo. Z wyprzedzeniem poświęć trochę czasu, aby zweryfikować kompatybilność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać zalecenia dotyczące instalacji, które mogą dać ci konkretne wskazówki.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na swoim miejscu w smart fortwo, po umieszczeniu nie zapomnij nacisnąć zatrzasków blokujących po obu stronach rama. Po wykonaniu tej czynności należy podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników smarta fortwo, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To tyle, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w smart fortwo, nie zapomnij sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy cieszyć się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne komplikacje lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące smarta fortwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią smart fortwo.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania na smart forfour?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector