Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Golf 3 ?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój telefon jest pełen ulubionych plików muzycznych, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz doceń swoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego zamieściliśmy tę treść, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 3. Aby tak się stało, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, potem jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 3 i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Golf 3: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 3, jest jeden ważny krok, zabierz zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania zawsze pamiętaj o usunięciu ujemnego przewodu z akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwa sposoby określone przez system stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Golf 3:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, generalnie proste użycie zacisków w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagena Golfa 3. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby tak się stało, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji pamiętaj o rozłączeniu wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji metoda jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku pamiętaj, aby odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 3: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 3. Wcześniej poświęć trochę czasu, aby sprawdzić kompatybilność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać informacje dotyczące instalacji, które mogą dać ci szczegółowe wskazówki.

Oto różne czynności wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagenie Golfie 3, po ustawieniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramki . Po wykonaniu tej czynności musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Golfa 3, a następnie do gniazda antenowego radia. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 3, pamiętaj, aby sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, czy odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 3, skontaktuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 3.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Volkswagenie Golfie 8 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector