Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Golf 5 ?

Masz dość słuchania kaset i możesz cieszyć się tylko radiem, podczas gdy Twój smartfon jest wypełniony ulubionym plikiem muzycznym, ale nie masz portu 3.5 mm lub USB w radiu samochodowym, więc możesz nie ciesz się podróżami samochodowymi w pełni… Właśnie dlatego napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, bo teraz się dowiesz jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 5. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Golf 5 i wreszcie, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Golf 5: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 5, jest jeden konieczny krok, usuń zestaw audio, który już masz w samochodzie. Istnieją dwa scenariusze, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania należy zawsze usunąć ujemny przewód z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie metody w zależności od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Golf 5:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, przez większość czasu proste użycie zacisków do wyciągania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych roczników ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagena Golfa 5. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby tak się stało, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że wszystkie połączenia zostały rozłączone.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji technika jest znacznie łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po zakończeniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 5: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie działu, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 5. Wcześniej poświęć trochę czasu, aby zweryfikować przydatność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać instrukcje instalacji, które mogą zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne czynności wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagenie Golfie 5, po umieszczeniu upewnij się, że wcisnąłeś zatrzaski blokujące z każdej strony rama. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Golfa 5, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 5, upewnij się, że radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do ciesz się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 5, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 5.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Volkswagenie Golfie 5 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector