Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Golf 6 ?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy twój smartfon jest załadowany twoimi ulubionymi utworami, ale nie masz portu 3.5 mm lub USB w radiu samochodowym, więc nie możesz ciesz się podróżami samochodowymi w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy tę zawartość, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 6. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 6 i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Golf 6: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 6, jest jedno ważne zadanie, usuń zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu należy zawsze wyjąć ujemny przewód z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie metody zależne od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Golf 6:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku będziesz musiał być wytrwały, generalnie proste użycie zacisków do wykręcania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych modelach z określonych roczników ta procedura nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagena Golfa 6. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do samego radia, będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że wszystkie połączenia zostały rozłączone.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji proces jest łatwiejszy, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po zakończeniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 6: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej części dla Ciebie, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 6. Z wyprzedzeniem poświęć trochę czasu na sprawdzenie, czy Twój samochód i radioodtwarzacz jest odpowiedni, a także przeczytaj informacje dotyczące instalacji, które mogą zawierać konkretne zalecenia.

Oto różne czynności wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagenie Golfie 6, po ustawieniu upewnij się, że wcisnąłeś zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tej czynności musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Golfa 6, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 6, upewnij się, że radio jest włączone, czy dźwięk działa, czy odbierasz radio i jesteś gotowy do ciesz się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skontaktuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
W moim Volkswagenie Golfie 3 pali się kontrolka wskaźnika paliwa, co robić?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector