Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Golf 7 ?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój smartfon jest załadowany ulubionym plikiem muzycznym, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz cieszyć się Twój samochód jeździ na maksa… Właśnie dlatego stworzyliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 7. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 7, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Golf 7: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 7, jest jeden zasadniczy krok, zdejmij zestaw audio, który już masz w samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Przed przystąpieniem do wyjmowania zawsze pamiętaj o odłączeniu przewodu ujemnego od akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwa rozwiązania zależne od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Golf 7:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał być wytrwały, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć, aby je usunąć. Ale w niektórych modelach z określonych roczników ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagena Golfa 7. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do radia samochodowego, będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji pamiętaj o rozłączeniu wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji technika jest łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku pamiętaj, aby odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 7: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 7. Zawczasu poświęć trochę czasu na sprawdzenie kompatybilności twojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj zalecenia dotyczące instalacji, które mogą dać ci szczegółowe instrukcje.

Oto różne wytyczne dotyczące instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagenie Golfie 7, po ustawieniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Golfa 7, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 7, pamiętaj, aby sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne komplikacje lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Problem z migaczem Volkswagen Golf 2, co robić ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector