Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Golf 8 ?

Masz dość słuchania kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój telefon jest wypełniony ulubionym plikiem muzycznym, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc możesz nie doceniasz swoich podróży samochodem w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 8. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 8 i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Golf 8: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 8, jest jedno ważne zadanie, wyjmij zestaw audio, który już masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania należy zawsze odłączyć ujemny przewód od akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwie techniki zależne od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Golf 8:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach trzeba być wytrwałym, ogólnie mówiąc, proste użycie zacisków do wykręcania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych modelach z określonych roczników ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagena Golfa 8. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że wszystkie połączenia zostały rozłączone.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji procedura jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagenie Golf 8: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie działu, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Golf 8. Z wyprzedzeniem poświęć trochę czasu na sprawdzenie, czy Twój samochód i radioodtwarzacz jest odpowiedni, a także przeczytaj informacje dotyczące instalacji, które mogą dać Ci szczegółowe wskazówki.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie przytrzymywać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagenie Golfie 8, po zamontowaniu upewnij się, że wcisnąłeś zatrzaski blokujące z każdej strony rama. Po wykonaniu tej czynności musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Golfa 8, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To tyle, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Volkswagenie Golfie 8, upewnij się, że radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do ciesz się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagenie Golfie 7 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector