Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Polo 3?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i masz tylko możliwość cieszenia się radiem, podczas gdy twój smartfon jest załadowany twoimi ulubionymi utworami, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić Twój samochód jedzie w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy tę stronę z treścią, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 3. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 3, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 3: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 3, jest jeden ważny krok, wyjmij zestaw audio, który już masz w samochodzie. Istnieją dwa scenariusze, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu zawsze pamiętaj o odłączeniu przewodu ujemnego od akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwie metody zależne od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Polo 3:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, generalnie proste użycie zacisków w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Jednak w niektórych modelach z określonych roczników ten proces nie wystarczy do usunięcia starego radia samochodowego z Twojego Volkswagena Polo 3. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do radia samochodowego, będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji pamiętaj o rozłączeniu wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji procedura jest znacznie prostsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku pamiętaj, aby odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 3: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej części dla Ciebie, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 3. Wcześniej poświęć trochę czasu, aby sprawdzić przydatność samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać informacje dotyczące instalacji, które mogą zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść na miejscu metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Volkswagen Polo 3, po ustawieniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tej czynności należy podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Volkswagen Polo 3, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 3, pamiętaj, aby sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 3, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Volkswagen Polo 5, co robić ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector