Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Polo 6?

Masz dość słuchania kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy telefon jest pełen ulubionej muzyki, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz cieszyć się swoim podróże samochodem na maksa… Właśnie dlatego napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, bo teraz dowiesz się jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 6. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 6 i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 6: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim przejdziemy do poważnej sprawy jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 6, jest jeden zasadniczy krok, zdejmij zestaw audio, który aktualnie masz w swoim samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Zanim zaczniesz wyjmować, zawsze upewnij się, że odłączyłeś ujemny przewód od akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie metody zależne od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Polo 6:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku musisz uzbroić się w cierpliwość, generalnie proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych modelach z określonych roczników ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagen Polo 6. Rzeczywiście, będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby tak się stało, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji metoda jest łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 6: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej części dla Ciebie, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 6. Wcześniej poświęć trochę czasu, aby sprawdzić kompatybilność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać zalecenia dotyczące instalacji, które mogą dać ci konkretne wskazówki.

Oto różne kroki związane z instalacją radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymywać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagen Polo 6, po zainstalowaniu upewnij się, że naciskasz zatrzaski blokujące po obu stronach rama. Po wykonaniu tej czynności należy podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Volkswagen Polo 6, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 6, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, że ​​odbierasz radio i jesteś gotowy do ciesz się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Volkswagen Polo 8?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector