Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Polo 8?

Nie interesuje Cię słuchanie kaset i możesz słuchać tylko radia, podczas gdy Twój smartfon jest pełen ulubionych plików muzycznych, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić Twoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego napisaliśmy tę treść, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 8. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 8 i wreszcie, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 8: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 8, jest jedno ważne zadanie, zabierz zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Istnieją dwa scenariusze, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu należy zawsze usunąć ujemny przewód z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie techniki w zależności od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Polo 8:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał być wytrwały, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć, aby je usunąć. Ale w niektórych modelach z określonych roczników ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagen Polo 8. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby tak się stało, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji metoda jest znacznie łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 8: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie działu, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo 8. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu, aby sprawdzić przydatność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać instrukcję instalacji, która może zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymywać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volkswagen Polo 8, po umieszczeniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Polo 8, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Volkswagen Polo 8, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do ciesz się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne komplikacje lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagen Polo 5 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector