Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagen Polo?

Masz dość słuchania kaset i możesz cieszyć się tylko radiem, podczas gdy telefon jest załadowany ulubioną muzyką, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić Twoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo: Demontaż starego radia samochodowego

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo, jest jeden niezbędny krok, usuń zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Istnieją dwa scenariusze, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Zanim zaczniesz wyjmować, zawsze upewnij się, że odłączyłeś ujemny przewód od akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwa rozwiązania określone przez system stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Polo:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, przez większość czasu proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z konkretnych lat ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagen Polo. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do radia samochodowego, będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji metoda jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Polo: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie działu, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Polo. Wcześniej poświęć trochę czasu, aby sprawdzić przydatność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać zalecenia dotyczące instalacji, które mogą dać ci konkretne wskazówki.

Oto różne kroki związane z instalacją radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Volkswagen Polo, po ustawieniu upewnij się, że naciskasz zatrzaski blokujące po obu stronach ramy . Po wykonaniu tej czynności musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagen Polo, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Volkswagen Polo, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo, spójrz na kategorię Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Volkswagen Polo 6, który już nie przyspiesza
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector