Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volkswagenie Foxie?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój smartfon jest załadowany ulubionym plikiem muzycznym, ale nie masz portu 3.5 mm lub USB w radiu samochodowym, więc możesz nie doceniasz swoich podróży samochodem w pełni… Właśnie dlatego zamieściliśmy treść tego artykułu, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagenie Foxie. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Fox, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Fox: Demontaż starego radia samochodowego

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagenie Foxie, jest jedno ważne zadanie, zdejmij zestaw audio, który już masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania zawsze pamiętaj o usunięciu ujemnego przewodu z akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwa sposoby zależne od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Volkswagen Fox:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach musisz uzbroić się w cierpliwość, generalnie proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z konkretnych lat ta procedura nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volkswagena Foxa. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji pamiętaj o rozłączeniu wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji technika jest znacznie prostsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku pamiętaj, aby odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagen Fox: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volkswagenie Foxie. Zawczasu poświęć trochę czasu na sprawdzenie, czy Twój samochód i radioodtwarzacz jest odpowiedni, a także przeczytaj informacje dotyczące instalacji, które mogą dać Ci szczegółowe wskazówki.

Oto różne czynności związane z instalacją radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Volkswagen Fox, po ustawieniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volkswagena Foxa, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Volkswagen Fox, pamiętaj, aby sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy, aby cieszyć się swoim nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Jeśli chcesz więcej poradników na temat Volkswagena Foxa, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Fox.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagenie Foxie?
Ссылка на основную публикацию