Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Volvo XC90?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój telefon jest wypełniony ulubioną muzyką, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz się cieszyć Twoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy tę stronę z treścią, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volvo XC90. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Volvo XC90, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Volvo XC90: Demontaż starego radia samochodowego

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volvo XC90, jest jedno podstawowe zadanie, zabierz zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Przed przystąpieniem do wyjmowania należy zawsze usunąć ujemny przewód z akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwa sposoby określone przez system stereo, w który jest wyposażone Twoje Volvo XC90:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W tym przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie mówiąc, proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Volvo XC90. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że wszystkie połączenia zostały rozłączone.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tym scenariuszu technika jest znacznie prostsza, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volvo XC90: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej części dla Ciebie, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Volvo XC90. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu, aby sprawdzić przydatność swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytać instrukcję instalacji, która może zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim umieść na miejscu metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Volvo XC90, po zainstalowaniu upewnij się, że wcisnąłeś zatrzaski blokujące po obu stronach ramy . Po wykonaniu tej czynności musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Volvo XC90, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zainstalować radio samochodowe w Volvo XC90, upewnij się, że radio jest włączone, czy dźwięk działa, że ​​podnosisz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo XC90, przejdź do naszej kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Kontrolka pasa bezpieczeństwa świeci w moim Volvo XC90
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector