Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w mojej ładowarce Dodge?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i możesz cieszyć się tylko radiem, podczas gdy Twój smartfon jest pełen ulubionych utworów, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić swojego samochodu podróżuje w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Dodge Charger. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Dodge Charger i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Dodge Charger: Usuwanie starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Dodge Charger, jest jeden zasadniczy krok, wyjmij zestaw audio, który już masz w samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Przed przystąpieniem do demontażu zawsze pamiętaj o odłączeniu przewodu ujemnego od akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwie opcje zależne od stereo, w które wyposażony jest twój Dodge Charger:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W tym przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków do wyciągania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć, aby je usunąć. Ale w niektórych konkretnych modelach z konkretnych lat ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Dodge Charger. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji pamiętaj o rozłączeniu wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji operacja jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku pamiętaj, aby odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w ładowarce Dodge: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej dla Ciebie sekcji, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Dodge Charger. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie kompatybilności twojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj informacje o instalacji, które mogą dać ci szczegółowe instrukcje.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Na początek umieść metalową ramkę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Dodge Charger, po ustawieniu pamiętaj, aby nacisnąć zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Dodge Charger, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Dodge Charger, pamiętaj, aby sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy, aby cieszyć się swoim nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Dodge’a Chargera, przejdź do naszej kategorii Dodge Charger.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Dodge Chargerze?
Ссылка на основную публикацию