Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w mojej honda jazz?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy telefon jest załadowany ulubioną muzyką, ale nie masz portu 3.5 mm ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz się cieszyć Twój samochód jeździ na maksa… Właśnie dlatego napisaliśmy treść tego artykułu, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się jak zainstalować radio samochodowe w swojej honda jazz. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w honda jazz, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w honda jazz: usuwanie starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w swojej honda jazz?, jest jedno ważne zadanie, zabierz zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu zawsze pamiętaj o wyjęciu ujemnego przewodu z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie opcje oparte na stereo, które wyposaża Twoją honda jazz:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku musisz uzbroić się w cierpliwość, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z konkretnych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z honda jazz. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby tak się stało, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji nie zapomnij rozłączyć wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tym scenariuszu operacja jest łatwiejsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku nie zapomnij odłączyć go i usunąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w honda jazz: montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej dla Ciebie części, jak zainstalować radio samochodowe w swojej honda jazz?. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie przydatności swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj informacje dotyczące instalacji, które mogą zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne wytyczne wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma funkcję utrzymywania radia samochodowego na miejscu na honda jazz, po umieszczeniu nie zapomnij nacisnąć zatrzasków blokujących po obu stronach ramy . Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników swojej honda jazz, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe na honda jazz, nie zapomnij sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, czy odbierasz radio i jesteś gotowy cieszyć się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli chcesz więcej przewodników po honda jazz, przejdź do naszej kategorii honda jazz.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię w mojej honda jazz key card?
Ссылка на основную публикацию