Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w mojej Honda E?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i możesz słuchać tylko radia, podczas gdy Twój telefon jest pełen ulubionych plików muzycznych, ale nie masz portu 3.5 mm lub USB w radiu samochodowym, więc nie możesz ciesz się podróżami samochodowymi w pełni… Właśnie dlatego zamieściliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się jak zainstalować radio samochodowe w Twojej Honda E. Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Honda E i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Honda E: Usuwanie starego radia samochodowego?

Zanim przejdziemy do poważnej sprawy jak zainstalować radio samochodowe w Twojej Honda E, jest jeden niezbędny krok, zabierz zestaw audio, który już masz w samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania zawsze pamiętaj o wyjęciu ujemnego przewodu z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tej czynności, oto dwie opcje w zależności od stereo, w które wyposażona jest Twoja Honda E:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takim przypadku trzeba być wytrwałym, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ta operacja nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojej Hondy E. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji nie zapomnij rozłączyć wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji operacja jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku nie zapomnij odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Honda E: Montaż i podłączenie radia samochodowego?

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie działu, jak zainstalować radio samochodowe w Twojej Honda E. Z wyprzedzeniem poświęć trochę czasu, aby sprawdzić, czy Twój samochód i radioodtwarzacz się nadaje, a także przeczytać informacje dotyczące instalacji, które mogą dać Ci szczegółowe wskazówki.

Oto różne czynności związane z instalacją radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymywać radio samochodowe na miejscu w Honda E, po zainstalowaniu nie zapomnij nacisnąć zatrzasków blokujących po obu stronach ramy . Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojej Hondy E, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dopasować go do gniazda twojego nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To tyle, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Honda E, nie zapomnij sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy cieszyć się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Hondy E, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Hondy E.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w mojej Honda E?
Ссылка на основную публикацию