Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Bmw Serie 4 F33?

Niektóre funkcje naszych samochodów umożliwiają korzystanie z dużego komfortu jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS wbudowanego w pojazd silnikowy umożliwia pozostanie wyśrodkowanym na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych problemów. Niemniej jednak sieć dróg stale się rozwija, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS swojego Bmw Serie 4 F33 i właśnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Bmw Serii 4 F33 .

Jak działa pokładowy GPS w Bmw Serie 4 F33?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Bmw Serie 4 F33 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojego Bmw Serie 4 F33, utrudnia kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakakolwiek forma GPS, której możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest połączona z poleceniami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Powiązana z Twoim systemem dźwiękowym, może być połączona z muzyką i po prostu wydarzyć się, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Bmw Serie 4 F33 ?

Inny rodzaj GPS do Bmw Serie 4 F33

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Bmw Serie 4 F33 , dość szybko podsumujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Bmw Serie 4 F33, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczne GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one związane z całym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo wszystko podstawowe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu, w tym Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Bmw Serie 4 F33?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Bmw Serie 4 F33? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Bmw Serie 4 F33

Stare systemy GPS zawarte w Bmw Serie 4 F33 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Bmw Serie 4 F33 jest udanie się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w BMW serii 4 ?

Aktualizacja GPS Bmw Serie 4 F33 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Bmw Serie 4 F33 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 4 F33, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Bmw Serie 4 F33.

Ссылка на основную публикацию