Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Chevrolecie Cobalt?

Niektóre opcje w naszych samochodach pozwalają cieszyć się poważnym komfortem jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS w pojeździe pozwala na skupienie się całkowicie na drodze podczas jazdy do nieznanego miejsca bez żadnych komplikacji. Jednak sieć dróg często się rozwija, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS swojego Chevroleta Cobalt , i dokładnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne funkcje zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Chevroleta Cobalt .

Jak działa pokładowy GPS w Chevrolecie Cobalt?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Chevroleta Cobalt i jakie są różne rodzaje GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele funkcji, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on natychmiast umieszczony w desce rozdzielczej Twojego Chevroleta Cobalt, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego pojazdu mechanicznego.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest połączony z poleceniami głosowymi z kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Podłączony do jednostki głównej, może być połączony z muzyką i po prostu dzieje się, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Chevroleta Cobalt, co robić ?

Inny rodzaj GPS dla Chevroleta Cobalt

Po zapoznaniu się z zaletami i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Chevroleta Cobalt , szybko zilustrujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Chevroleta Cobalt, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one podłączone do kompletnego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to proste w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, sprawią, że poczujesz się, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Chevrolet Cobalt?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojego Chevroleta Cobalt? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Chevrolecie Cobalt

Stare systemy GPS zawarte w Chevrolecie Cobalt do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Chevrolet Cobalt jest udanie się do salonu samochodowego kto będzie nim zarządzał, w większości przypadków za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Chevrolet Cobalt ?

Aktualizacja GPS Chevroleta Cobalt przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze modele Chevrolet Cobalt z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Cobalt, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Cobalt.

Ссылка на основную публикацию