Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Chevrolecie Spark?

Niektóre opcje w naszych samochodach umożliwiają korzystanie z dużego komfortu jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS zintegrowanego z pojazdem silnikowym pozwala na skupienie się całkowicie na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Jednak sieć drogowa regularnie się rozwija, w związku z czym jest to niezbędne zaktualizować GPS swojego Chevroleta Spark , i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS do samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Chevroleta Sparka .

Jak działa pokładowy GPS w Chevrolet Spark?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Chevroleta Sparka i jakie są różne rodzaje GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojego Chevroleta Sparka, utrudnia kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego.
  • W połączeniu z anteną radiową Twojego samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Bardzo często, zgodnie z rokiem, dołączany jest do poleceń głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Podłączony do jednostki głównej, może być połączony z muzyką i pojawiać się po prostu, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Chevrolecie Spark

Inny rodzaj GPS dla Chevroleta Sparka

Po obejrzeniu zawodowców i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Chevroleta Sparka , dość szybko opiszemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Chevroleta Sparka, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one połączone z całym systemem multimedialnym i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizor z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu obejmującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Chevrolet Spark?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej entuzjastycznie Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Chevroleta Sparka? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Chevrolecie Spark

Stare systemy GPS znalezione w Chevrolecie Spark do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i Metodą aktualizacji tego GPS w Chevrolet Spark jest udanie się do dealera kto będzie nią zarządzał, przez większość czasu za 50 euro.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Chevrolecie Spark, co robić ?

Aktualizacja GPS Chevroleta Spark przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej podstawowy w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze modele Chevrolet Spark z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Sparka, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Spark.

Ссылка на основную публикацию