Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Citroen C-crosserze?

Niektóre funkcje naszych pojazdów zapewniają wysoki komfort jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS zintegrowanego w samochodzie umożliwia koncentrację na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych problemów. Niemniej jednak sieć dróg często się zmienia, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS swojego Citroena C-crossera i właśnie to odkryjemy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne cechy zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w C-crosserze Citroena .

Jak działa pokładowy GPS w Citroenie C-crosserze?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS C-crossera Citroena i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS zapewnia wiele funkcji, których GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom nie będzie Ci w stanie zapewnić. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • To, że jest zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojego Citroena C-crossera, utrudnia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, połączona jest z poleceniami głosowymi z kierownicy, co pozwala na korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoim systemem audio, może być połączony z muzyką i po prostu wydarzyć się, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak zmienić światło postojowe w moim Citroen C-crosser?

Inny rodzaj GPS dla Citroen C-crosser

Po zapoznaniu się z pozytywnymi aspektami i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Citroena C-crossera , szybko zilustrujemy różne typy wbudowanego GPS, które istnieją dla Citroena C-crosser, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one podłączone do całego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizor z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu obejmującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i praktyczne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w crosserze Citroen C?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej Ci odpowiada, jak zaktualizować GPS swojego Citroena C-crossera? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Citroen C-crosser

Stare systemy GPS zawarte w Citroen C-crosserze do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Citroen C-crosserze jest udanie się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Citroen C-crosser ?

Aktualizacja GPS Citroena C-crossera przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Citroeny C-crosser z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Citroen C-crosser, przejdź do naszej kategorii Citroen C-crosser.

Ссылка на основную публикацию