Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Citroen Jumper 2?

Pewne cechy naszych samochodów pozwalają cieszyć się poważnym komfortem jazdy! Prawdę mówiąc, posiadanie GPS zintegrowanego z pojazdem silnikowym pozwala na skupienie się całkowicie na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Mimo to sieć dróg regularnie się rozwija, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS w swoim Citroen Jumper 2 , i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne cechy zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Citroen Jumper 2? .

Jak działa pokładowy GPS w Citroen Jumper 2?

W tej sekcji zobaczymy, jak działa GPS Citroen Jumper 2 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których nie da Ci GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojego Citroena Jumpera 2, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego pojazdu mechanicznego.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, dołączany jest do poleceń głosowych na kierownicy, dzięki czemu można z niego korzystać bez zdejmowania rąk z kierownicy, a co za tym idzie, prowadzić bezpieczniej.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z radioodtwarzaczem, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Silnik Citroen Jumper grzecho, gdy jest zimny

Inny rodzaj GPS dla Citroen Jumper 2

Po odkryciu zalet i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS w swoim Citroen Jumper 2? , dość szybko wyjaśnimy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Citroen Jumper 2, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one połączone z całym systemem multimedialnym i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Citroen Jumper 2?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej entuzjastycznie Cię interesuje, jak zaktualizować GPS w swoim Citroen Jumper 2? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Citroen Jumper 2

Stare systemy GPS obecne w Citroen Jumper 2 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i Metodą aktualizacji tego GPS w Citroen Jumper 2 jest udanie się do dealera kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak włączyć klimatyzację w Citroen Jumper 2 ?

Aktualizacja GPS Citroen Jumper 2 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Citroen Jumper 2 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Citroen Jumper 2, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Citroen Jumper 2.

Ссылка на основную публикацию