Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim GMC Acadia?

Pewne cechy naszych samochodów pozwalają na uzyskanie znacznego komfortu jazdy! Oczywiście posiadanie GPS wbudowanego w pojazd silnikowy pozwala na skupienie się na drodze podczas jazdy do nieznanego miejsca bez żadnych komplikacji. Jednak sieć dróg regularnie się rozwija, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS swojego GMC Acadia , i dokładnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym cechom zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w GMC Acadia .

Jak działa wbudowany GPS w GMC Acadia?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS GMC Acadia i jakie są różne rodzaje GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie zapewnić. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojego GMC Acadia, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, zgodnie z rokiem, jest połączony z komendami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoim systemem nagłośnienia, może być połączony z muzyką i pojawiać się po prostu, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Dlaczego moja GMC Acadia pachnie spalonym plastikiem?

Inny rodzaj GPS dla GMC Acadia

Po zapoznaniu się z pozytywnymi aspektami i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego GMC Acadia , dość szybko podsumujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla GMC Acadia, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do całego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizor z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w GMC Acadia?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej entuzjastycznie Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojej GMC Acadia? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizowanie starego GPS w GMC Acadia

Stare systemy GPS zawarte w GMC Acadia do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w GMC Acadia jest udanie się do dealera kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w GMC Acadia?

Aktualizacja GPS GMC Acadia przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze GMC Acadia z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli chcesz więcej przewodników po GMC Acadia, przejdź do naszej kategorii GMC Acadia.

Ссылка на основную публикацию