Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Hyundai Accent?

Niektóre funkcje naszych pojazdów pozwalają cieszyć się poważnym komfortem jazdy! Oczywiście posiadanie GPS w samochodzie umożliwia bezproblemowe trzymanie się na środku drogi podczas jazdy do nieznanego celu. Jednak sieć dróg ciągle się zmienia, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS swojego Hyundai Accent i właśnie to odkryjemy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne atrybuty zintegrowanego GPS do samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Hyundai Accent .

Jak działa wbudowany GPS w Hyundai Accent?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS Hyundai Accent i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie zapewnić. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on umieszczony bezpośrednio na desce rozdzielczej Twojego Hyundai Accent, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego samochodu jest beznadziejna.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Bardzo często, w zależności od roku, jest połączony z poleceniami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoim systemem nagłośnienia, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Silnik Hyundai Accent grzechocze, gdy jest zimny

Inny rodzaj GPS dla Hyundai Accent

Po obejrzeniu profesjonalistów i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Hyundai Accent , szybko podsumujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Hyundai Accent, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one połączone z kompletnym systemem multimedialnym i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to podstawowe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, sprawią, że poczujesz się, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Hyundai Accent?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojego Hyundai Accent? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Hyundai Accent

Stare systemy GPS znalezione w Hyundai Accent do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Hyundai Accent jest udanie się do dealera kto się tym zajmie, przez większość czasu za 50 euro.

Weiterlesen:
Nieszczelny wtryskiwacz w moim Hyundai Accent, co robić ?

Aktualizacja GPS Hyundai Accent przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złącz dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Hyundai Accent z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Aby odkryć więcej wskazówek na temat Hyundai Accent, spójrz na kategorię Hyundai Accent.

Ссылка на основную публикацию