Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Land Roverze Freelander?

Niektóre opcje w naszych samochodach zapewniają wysoki komfort jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS w samochodzie pozwala całkowicie skupić się na drodze, chociaż jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Jednak sieć drogowa regularnie się rozwija, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS swojego Land Rovera Freelandera , i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne atrybuty zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Land Rovera Freelandera .

Jak działa wbudowany GPS w Land Roverze Freelander?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Land Rovera Freelandera i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on umieszczony bezpośrednio na desce rozdzielczej Twojego Land Rovera Freelandera, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest powiązany z poleceniami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy i w rezultacie na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z radioodtwarzaczem, może być połączony z muzyką i pojawiać się tylko wtedy, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak uruchomić Land Rovera Freelandera?

Różne typy GPS dla Land Rovera Freelandera

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Land Rovera Freelandera , dość szybko podsumujemy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla Land Rovera Freelandera, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one związane z całym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jak podczas oglądania telewizji z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Land Rover Freelander?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Land Rovera Freelandera? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Land Roverze Freelander

Stare systemy GPS zawarte w Land Roverze Freelander do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS w Land Rover Freelander polega na udaniu się do dealera kto się tym zajmie, przez większość czasu za 50 euro.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Land Roverze Freelanderze?

Aktualizacja GPS Land Rovera Freelandera przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej podstawowy w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość producentów zwróciła się do firmy „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Land Rover Freelander z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Land Rovera Freelandera, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Land Rover Freelander.

Ссылка на основную публикацию