Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Land Roverze LR4?

Niektóre funkcje naszych samochodów pozwalają cieszyć się dużym komfortem jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS w pojeździe pozwala na skupienie się na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Mimo to sieć drogowa często się rozwija, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS swojego Land Rovera LR4 i właśnie to odkryjemy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw porozmawiamy o różnych cechach zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Land Rovera LR4 .

Jak działa wbudowany GPS w Land Roverze LR4?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Land Rovera LR4 i jakie są różne typy GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie zapewnić. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on natychmiast umieszczony na desce rozdzielczej Twojego Land Rovera LR4, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego jest beznadziejna.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest powiązany z poleceniami głosowymi z kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z głośnikami, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Land Rovera LR4?

Różne typy GPS dla Land Rovera LR4

Po odkryciu pozytywnych aspektów i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Land Rovera LR4 , dość szybko podsumujemy różne typy zintegrowanego GPS, które istnieją dla Land Rovera LR4, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one połączone z całym systemem multimedialnym i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo wszystko podstawowe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu, w tym Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Land Roverze LR4?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej entuzjastycznie Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Land Rovera LR4? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Land Roverze LR4

Stare systemy GPS obecne w Land Roverze LR4 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i Metodą aktualizacji tego GPS w Land Rover LR4 jest udanie się do dealera kto będzie nią zarządzał, przez większość czasu za 50 euro.

Weiterlesen:
Where to find blinker fuse on Land Rover LR4 ?

Aktualizacja GPS Land Rovera LR4 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej podstawowy w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść do ich witryny, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Land Rovery LR4 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby tworzenia jakichkolwiek aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Land Rovera LR4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Land Rover LR4.

Ссылка на основную публикацию