Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Mercedesie Benz M Class?

Niektóre funkcje w naszych pojazdach pozwalają czerpać korzyści z dużego komfortu jazdy! Oczywiście posiadanie GPS wbudowanego w pojazd silnikowy pozwala bez żadnych komplikacji pozostać wyśrodkowanym na drodze podczas jazdy do nieznanego celu. Jednak sieć drogowa systematycznie się rozwija, co w konsekwencji jest ważne zaktualizować GPS swojego Mercedes Benz M Class , i dokładnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Mercedesa Benz klasy M .

Jak działa pokładowy GPS w Mercedesie klasy M?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS Mercedesa Benz klasy M i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie dać. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojego Mercedesa Benz M Class, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego jest beznadziejna.
  • W połączeniu z anteną radiową Twojego samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, połączona jest z komendami głosowymi z kierownicy, co pozwala na korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy i w efekcie bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoimi głośnikami, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Mercedesa Classe M ?

Inny rodzaj GPS dla Mercedes Benz M Class

Po zapoznaniu się z zaletami i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Mercedesa Benz M Class , dość szybko wyjaśnimy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Mercedes Benz klasy M, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one podłączone do kompletnego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo to bardzo łatwe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, sprawią, że poczujesz się jak w telewizorze z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu obejmującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Mercedesie klasy M?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej entuzjastycznie Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Mercedesa Benz klasy M? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Mercedes Benz M Class

Stare systemy GPS zawarte w Mercedes Benz M Klasa do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i metoda aktualizacji tego GPS w Mercedes Benz M Class polega na udaniu się do dealera kto się tym zajmie, przez większość czasu za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Mercedes Benz M Class ?

Aktualizacja GPS Mercedes Benz klasy M przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość dostawców wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Mercedesy Klasy M z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Mercedes Benz M Class, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Benz M Class.

Ссылка на основную публикацию