Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Peugeot 807?

Niektóre funkcje w naszych samochodach pozwalają cieszyć się znacznym komfortem jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS zintegrowanego w samochodzie pozwala bez żadnych komplikacji pozostać wyśrodkowanym na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce. Mimo to sieć drogowa często się rozwija, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS Twojego Peugeot 807 i dokładnie to odkryjemy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne funkcje zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Peugeota 807 .

Jak działa pokładowy GPS w Peugeot 807

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS Peugeota 807 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojego Peugeota 807, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, połączona jest z poleceniami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy i w efekcie bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Podłączony do jednostki głównej, może być połączony z muzyką i pojawiać się tylko wtedy, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Peugeot 807 ?

Inny rodzaj GPS dla Peugeot 807

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Peugeota 807 , dość szybko opiszemy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla Peugeota 807, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczne GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one połączone z kompletnym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu obejmującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i łatwe w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Peugeot 807?

Przejdziemy teraz do części, w której jesteś najbardziej entuzjastycznie nastawiony, jak zaktualizować GPS swojego Peugeota 807? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Peugeot 807

Stare systemy GPS obecne w Peugeot 807 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS w Peugeot 807 to udanie się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, najczęściej za 50 euro.

Weiterlesen:
Lampka kluczyka w Peugeot 807 pozostaje włączona

Aktualizacja GPS Peugeot 807 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość dostawców wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złącz dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Peugeot 807 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby tworzenia jakichkolwiek aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 807, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot 807.

Ссылка на основную публикацию