Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Ram ProMaster City?

Niektóre opcje w naszych pojazdach pozwalają cieszyć się znacznym komfortem jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS w samochodzie umożliwia bezproblemowe skupienie się na drodze podczas jazdy do nieznanego celu. Jednak sieć drogowa często się zmienia, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS swojego Ram ProMaster City i właśnie to odkryjemy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne atrybuty zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Ram ProMaster City .

Jak działa wbudowany GPS w Ram ProMaster City?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS Ram ProMaster City i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS zapewnia wiele korzyści, których GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie zapewnić. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on umieszczony bezpośrednio na desce rozdzielczej twojego Ram ProMaster City, uniemożliwia kradzież GPS z twojego samochodu.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, zgodnie z rokiem, połączona jest z komendami głosowymi z kierownicy, co pozwala na korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z Twoim systemem nagłośnieniowym, może być połączony z muzyką i po prostu dzieje się, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się gniazdo na Ram ProMaster?

Inny rodzaj GPS dla Ram ProMaster City

Po odkryciu pozytywnych aspektów i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Ram ProMaster City , szybko wyjaśnimy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla Ram ProMaster City, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do całego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć podstawowe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i łatwe w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Ram ProMaster City?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Ram ProMaster City? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS na Ram ProMaster City

Stare systemy GPS znalezione w Ram ProMaster City do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS na Ram ProMaster City polega na udaniu się do salonu samochodowego kto będzie nią zarządzał, przez większość czasu za 50 euro.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Ram ProMaster City pachnie spalonym plastikiem?

Aktualizacja GPS Ram ProMaster City przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Ram ProMaster City z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby tworzenia jakichkolwiek aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Ram ProMaster City, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Ram ProMaster City.

Ссылка на основную публикацию