Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim smart forfour?

Niektóre funkcje naszych pojazdów zapewniają wysoki komfort jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS w pojeździe pozwala na skupienie się całkowicie na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Jednak sieć drogowa stale się rozwija, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS swojego smarta forfour , i dokładnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne atrybuty zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS smarta forfour .

Jak działa wbudowany GPS w smart forfour?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS smarta forfour i jakie są różne typy GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których nie da Ci GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on umieszczony bezpośrednio na desce rozdzielczej Twojego smarta forfour, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego jest beznadziejna.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest połączony z poleceniami głosowymi z kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z radioodtwarzaczem, może być połączony z muzyką i pojawiać się po prostu, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Różne typy GPS dla smarta forfour

Po obejrzeniu profesjonalistów i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego smarta forfour , dość szybko opiszemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla smarta forfour, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one powiązane z całym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć proste w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jak na telewizorze z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i łatwe w użyciu.
Weiterlesen:
Gdzie jest starter w smart forfour?

Jak zaktualizować GPS w smart forfour?

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej entuzjastycznie podchodzisz, jak zaktualizować GPS swojego smarta forfour? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS na smart forfour

Stare systemy GPS obecne w smart forfour do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS w smart forfour polega na udaniu się do dealera kto będzie nią zarządzał, przez większość czasu za 50 euro.

Aktualizacja GPS smarta forfour przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złącz dostępnych w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze smarty forfour z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących smarta forfour, spójrz na kategorię smart forfour.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector