Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Subaru Crosstrek?

Niektóre funkcje naszych samochodów pozwalają na uzyskanie znacznego komfortu jazdy! Prawdę mówiąc, posiadanie GPS w pojeździe pozwala na skupienie się całkowicie na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Jednak sieć drogowa stale się rozwija, w związku z tym jest to niezbędne zaktualizować GPS swojego Subaru Crosstrek i właśnie to odkryjemy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Subaru Crosstrek .

Jak działa wbudowany GPS w Subaru Crosstrek?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS Subaru Crosstrek i jakie są różne rodzaje GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których nie da Ci GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on umieszczony bezpośrednio na desce rozdzielczej Twojego Subaru Crosstrek, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego.
  • GPS podłączony do anteny radiowej Twojego samochodu będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Bardzo często, w zależności od roku, dołączany jest do poleceń głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Powiązana z Twoim systemem dźwiękowym, może być połączona z muzyką i po prostu wydarzyć się, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Subaru Crosstrek

Po odkryciu zalet i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Subaru Crosstrek , szybko zilustrujemy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla Subaru Crosstrek, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one połączone z całym systemem multimedialnym i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to proste w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, sprawią, że poczujesz się, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu, w tym Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzatora w Subaru Crosstrek ?

Jak zaktualizować GPS w Subaru Crosstrek?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej entuzjastycznie Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Subaru Crosstrek? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Subaru Crosstrek

Stare systemy GPS obecne w Subaru Crosstrek do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS w Subaru Crosstrek polega na udaniu się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, przez większość czasu za 50 euro.

Aktualizacja GPS Subaru Crosstrek przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej podstawowy w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść do ich witryny, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Subaru Crosstrek z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Crosstrek, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Subaru Crosstrek.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector