Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Subaru Imprezie?

Niektóre funkcje naszych pojazdów zapewniają znaczny komfort jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS zintegrowanego w samochodzie umożliwia całkowite skupienie się na drodze, mimo że jedziesz do nieznanego miejsca bez żadnych problemów. Jednak sieć dróg regularnie się rozwija, co w konsekwencji jest konieczne zaktualizować GPS swojego Subaru Impreza i właśnie to odkryjemy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Subaru Impreza .

Jak działa pokładowy GPS w Subaru Impreza?

W tej części zobaczymy, jak działa GPS Subaru Imprezy i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS zapewnia wiele funkcji, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on natychmiast zintegrowany z deską rozdzielczą Twojego Subaru Impreza, utrudnia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • GPS podłączony do anteny radiowej Twojego samochodu będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest powiązany z poleceniami głosowymi na kierownicy, co umożliwia korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoimi głośnikami, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Subaru Impreza

Po zapoznaniu się z zaletami i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Subaru Impreza , szybko podsumujemy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla Subaru Impreza, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do kompletnego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to podstawowe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, sprawią, że poczujesz się, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Nareszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i wygodne w użyciu.
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik na Subaru Impreza, co mogę zrobić ?

Jak zaktualizować GPS w Subaru Impreza?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojego Subaru Imprezy? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Subaru Impreza

Stare systemy GPS znalezione w Subaru Impreza do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i metoda aktualizacji tego GPS w Subaru Impreza to udanie się do dealera kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Aktualizacja GPS Subaru Impreza przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej podstawowy w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w Twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Subaru Impreza z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie musisz dokonywać żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Impreza, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector