Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Subaru Legacy?

Niektóre opcje w naszych samochodach pozwalają cieszyć się poważnym komfortem jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS wbudowanego w pojazd silnikowy pozwala bez problemu skupić się na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce. Jednak sieć dróg często się zmienia, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS Twojego Subaru Legacy , i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne atrybuty zintegrowanego GPS do samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Subaru Legacy .

Jak działa wbudowany GPS w Subaru Legacy?

W tej sekcji zobaczymy, jak działa GPS Subaru Legacy i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele korzyści, których GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom nie będzie Ci w stanie zapewnić. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojego Subaru Legacy, utrudnia kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego.
  • GPS podłączony do anteny radiowej Twojego samochodu będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, zgodnie z rokiem, dołączany jest do komend głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a co za tym idzie na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z głośnikami, może być połączony z muzyką i pojawia się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Subaru Legacy

Po obejrzeniu zawodowców i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Subaru Legacy , szybko podsumujemy różne typy zintegrowanego GPS, które istnieją dla Subaru Legacy, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczne GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one połączone z kompletnym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć podstawowe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i wygodne w użyciu.
Weiterlesen:
Subaru Legacy, które przyspiesza samotnie

Jak zaktualizować GPS w Subaru Legacy?

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej entuzjastycznie podchodzisz, jak zaktualizować GPS swojego Subaru Legacy? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Subaru Legacy

Stare systemy GPS zawarte w Subaru Legacy do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Subaru Legacy jest udanie się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Aktualizacja GPS Subaru Legacy przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej podstawowy w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Subaru Legacy z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie musisz tworzyć żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Subaru Legacy, spójrz na kategorię Subaru Legacy.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector