Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 6?

Niektóre funkcje naszych pojazdów zapewniają wysoki komfort jazdy! Prawdę mówiąc, posiadanie wbudowanego GPS w samochodzie pozwala skupić się na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Mimo to sieć dróg często się zmienia, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS swojego Volkswagen Polo 6 i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne cechy zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Volkswagena Polo 6 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagenie Polo 6?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Volkswagena Polo 6 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie zapewnić. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojego Volkswagen Polo 6, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego samochodu jest beznadziejna.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakakolwiek forma GPS, której możesz użyć.
  • Często, zgodnie z rokiem, dołączany jest do komend głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a co za tym idzie na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z głośnikami, może być połączony z muzyką i pojawiać się po prostu podczas zmiany kierunku, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Volkswagen Polo 6

Po zapoznaniu się z pozytywnymi aspektami i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Polo 6 , szybko wyjaśnimy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Volkswagen Polo 6, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do kompletnego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jak podczas oglądania telewizji z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Volkswagen Polo 6?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagen Polo 6? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Weiterlesen:
W moim Volkswagen Polo kontrolka wskaźnika paliwa świeci się, co robić?

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Polo 6

Stare systemy GPS obecne w Volkswagen Polo 6 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Volkswagen Polo 6 jest udanie się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volkswagena Polo 6 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość producentów zwróciła się do firmy „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Polo 6 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie musisz tworzyć żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 6, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector