Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 8?

Niektóre opcje w naszych pojazdach pozwalają cieszyć się znacznym komfortem jazdy! Prawdę mówiąc, posiadanie GPS zintegrowanego z pojazdem silnikowym pozwala na skupienie się na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych problemów. Jednak sieć dróg ciągle się zmienia, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS swojego Volkswagen Polo 8 , i dokładnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne cechy zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Volkswagena Polo 8 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagenie Polo 8?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Volkswagena Polo 8 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojego Volkswagen Polo 8, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego pojazdu jest beznadziejna.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakakolwiek forma GPS, której możesz użyć.
  • Bardzo często, w zależności od roku, jest powiązany z poleceniami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z jednostką główną, może być połączony z muzyką i po prostu wydarzyć się, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Volkswagen Polo 8

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Polo 8 , szybko zilustrujemy różne typy zintegrowanego GPS, które istnieją dla Volkswagen Polo 8, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczne GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one związane z całym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, chociaż podstawowe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizor z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu obejmującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i praktyczne w użyciu.
Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Polo 3?

Jak zaktualizować GPS w Volkswagen Polo 8?

Przejdziemy teraz do części, w której jesteś najbardziej entuzjastycznie nastawiony, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagen Polo 8? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Polo 8

Stare systemy GPS znalezione w Volkswagen Polo 8 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Volkswagen Polo 8 jest udanie się do dealera kto się tym zajmie, w wielu przypadkach za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volkswagena Polo 8 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość dostawców wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złącz dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Polo 8 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie musisz tworzyć żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector