Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Transporter 4?

Niektóre opcje w naszych pojazdach zapewniają wysoki komfort jazdy! Prawdę mówiąc, posiadanie wbudowanego GPS w pojeździe silnikowym pozwala pozostać wyśrodkowanym na drodze, mimo że jedziesz do nieznanego miejsca bez żadnych komplikacji. Jednak sieć dróg często się zmienia, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS Twojego Volkswagena Transportera 4 i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne atrybuty zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Volkswagen Transporter 4 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagen Transporter 4?

W tej części zobaczymy, jak działa GPS Volkswagena Transportera 4 i jakie są różne rodzaje GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele funkcji, których nie da Ci GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • To, że jest on natychmiast wbudowany w deskę rozdzielczą Twojego Volkswagena Transportera 4, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego pojazdu jest beznadziejna.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, zgodnie z rokiem, jest połączony z komendami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z głośnikami, może być połączony z muzyką i po prostu wydarzyć się, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w Volkswagen Transporter 5 ?

Inny rodzaj GPS dla Volkswagen Transporter 4

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS Twojego Volkswagena Transportera 4 , dość szybko zilustrujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Volkswagen Transporter 4, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do kompletnego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo to proste w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się jak podczas oglądania telewizji z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Nareszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i łatwe w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Volkswagen Transporter 4?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Transportera 4? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Transporter 4

Stare systemy GPS obecne w Volkswagen Transporter 4 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i Metodą aktualizacji tego GPS w Volkswagen Transporter 4 jest udanie się do salonu samochodowego kto będzie nią zarządzał, w wielu przypadkach za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Volkswagen Transporter 5?

Aktualizacja GPS Volkswagena Transportera 4 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość dostawców wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Transporter 4 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volkswagena Transporter 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 4.

Ссылка на основную публикацию