Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Transporter 5?

Niektóre funkcje naszych pojazdów zapewniają znaczny komfort jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS w pojeździe umożliwia trzymanie się na środku drogi, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych problemów. Jednak sieć dróg stale się rozwija, w konsekwencji jest to konieczne zaktualizować GPS Twojego Volkswagena Transportera 5 , i dokładnie to zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne funkcje zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Volkswagen Transporter 5 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagen Transporter 5?

W tej części zobaczymy, jak działa GPS Volkswagena Transportera 5 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS zapewnia wiele funkcji, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym znajduje się on natychmiast na desce rozdzielczej Twojego Volkswagen Transporter 5, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego pojazdu.
  • W połączeniu z anteną radiową Twojego samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Bardzo często, w zależności od roku, dołączany jest do poleceń głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a co za tym idzie na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Podłączony do Twojego systemu dźwiękowego, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Volkswagen Transporter 5

Po odkryciu pozytywnych aspektów i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS Twojego Volkswagena Transportera 5 , dość szybko wyjaśnimy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Volkswagen Transporter 5, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do całego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo to proste w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się jak podczas oglądania telewizji z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i praktyczne w użyciu.
Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Volkswagen Transporter 4 ?

Jak zaktualizować GPS w Volkswagen Transporter 5?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej Ci odpowiada, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Transportera 5? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Transporter 5

Stare systemy GPS znalezione w Volkswagen Transporter 5 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i Metodą aktualizacji tego GPS w Volkswagen Transporter 5 jest udanie się do salonu samochodowego kto będzie nią zarządzał, przez większość czasu za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volkswagena Transportera 5 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość dostawców wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Transporter 5 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Transportera 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector