Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Transporter 6?

Niektóre opcje w naszych samochodach umożliwiają korzystanie z dużego komfortu jazdy! Rzeczywiście, posiadanie wbudowanego GPS w samochodzie pozwala pozostać wyśrodkowanym na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych problemów. Niemniej jednak sieć dróg ciągle się zmienia, dlatego jest to konieczne zaktualizować GPS Twojego Volkswagena Transportera 6 i właśnie to odkryjemy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne atrybuty zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Volkswagen Transporter 6 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagenie Transporterze 6?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Volkswagena Transportera 6 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie Ci dać. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojego Volkswagena Transportera 6, utrudnia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • W połączeniu z anteną radiową Twojego samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest powiązany z poleceniami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z Twoim systemem nagłośnieniowym, może być połączony z muzyką i po prostu dzieje się, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Volkswagen Transporter 6

Po odkryciu pozytywnych aspektów i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS Twojego Volkswagena Transportera 6 , dość szybko podsumujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Volkswagen Transporter 6, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one połączone z kompletnym systemem multimedialnym i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo to proste w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się jak podczas oglądania telewizji z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Nareszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, te systemy są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i łatwe w użyciu.
Weiterlesen:
Dlaczego mój Volkswagen Transporter pachnie spalonym plastikiem?

Jak zaktualizować GPS w Volkswagen Transporter 6?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Transportera 6? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Transporter 6

Stare systemy GPS obecne w Volkswagen Transporter 6 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS w Volkswagen Transporter 6 polega na udaniu się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, przez większość czasu za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volkswagena Transportera 6 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość twórców wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Transporter 6 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 6, skontaktuj się z naszą kategorią Volkswagen Transporter 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector