Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagenie Golfie 5?

Niektóre funkcje naszych samochodów pozwalają na uzyskanie znacznego komfortu jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS zintegrowanego w samochodzie pozwala całkowicie skupić się na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce bez żadnych komplikacji. Jednak sieć dróg ulega regularnym zmianom, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 5 , i dokładnie to odkryjemy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne cechy zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Volkswagena Golfa 5 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagenie Golfie 5?

W tej sekcji dowiemy się, jak działa GPS Volkswagena Golfa 5 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele funkcji, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on natychmiast zintegrowany z deską rozdzielczą Twojego Volkswagena Golfa 5 uniemożliwia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakakolwiek forma GPS, której możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, dołączony jest do poleceń głosowych na kierownicy, co umożliwia korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, co pozwala na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z radioodtwarzaczem, może być połączony z muzyką i dzieje się tylko wtedy, gdy zmieniasz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS do Volkswagena Golfa 5

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 5 , dość szybko podsumujemy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla Volkswagena Golfa 5, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one powiązane z kompletnym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo wszystko podstawowe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych samochodach możliwe jest posiadanie systemu obejmującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i praktyczne w użyciu.
Weiterlesen:
Lampka kluczyka w Volkswagenie Golfie 3 pozostaje włączona

Jak zaktualizować GPS w Volkswagenie Golfie 5?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 5? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego typu GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Golf 5

Stare systemy GPS zawarte w Volkswagenie Golfie 5 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i metoda aktualizacji tego GPS w Volkswagenie Golfie 5 polega na udaniu się do salonu samochodowego kto będzie nią zarządzał, przez większość czasu za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volkswagena Golfa 5 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w oparciu o złącza dostępne w Twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Golf 5 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 5 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector