Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagenie Golfie 6?

Niektóre funkcje naszych samochodów zapewniają wysoki komfort jazdy! Rzeczywiście, posiadanie GPS zintegrowanego z pojazdem silnikowym umożliwia pozostanie wyśrodkowanym na drodze, mimo że jedziesz do nieznanego miejsca bez żadnych problemów. Jednak sieć dróg ciągle się zmienia, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 6 i dokładnie to odkryjemy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Volkswagena Golfa 6 .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagenie Golfie 6?

W tej części zobaczymy, jak działa GPS Volkswagena Golfa 6 i jakie są różne rodzaje GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele korzyści, których GPS w telefonie komórkowym lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie zapewnić. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojego Volkswagena Golfa 6, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego samochodu jest beznadziejna.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakakolwiek forma GPS, której możesz użyć.
  • Bardzo często, zgodnie z rokiem, połączona jest z komendami głosowymi z kierownicy, co umożliwia korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy i w efekcie bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoim systemem nagłośnienia, może być połączony z muzyką i tylko wtedy, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS do Volkswagena Golfa 6

Po odkryciu zalet i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 6 , dość szybko wyjaśnimy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Volkswagenie Golfie 6, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one związane z całym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i wygodne w użyciu.
Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Volkswagen Golf 2 ?

Jak zaktualizować GPS w Volkswagenie Golfie 6?

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej entuzjastycznie podchodzisz, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 6? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Golf 6

Stare systemy GPS obecne w Volkswagenie Golfie 6 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i metoda aktualizacji tego GPS w Volkswagenie Golfie 6 polega na udaniu się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, najczęściej za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volkswagena Golfa 6 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Golf 6 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby tworzenia żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector