Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagenie Rabbit?

Niektóre funkcje w naszych samochodach pozwalają czerpać korzyści z dużego komfortu jazdy! Oczywiście posiadanie GPS wbudowanego w pojazd silnikowy pozwala bez problemu pozostać wyśrodkowanym na drodze podczas jazdy w nieznane miejsce. Jednak sieć dróg stale się rozwija, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS swojego Volkswagena Rabbita i właśnie to zobaczymy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS dla samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Volkswagena Rabbita .

Jak działa pokładowy GPS w Volkswagenie Rabbit

W tej części dowiemy się, jak działa GPS królika Volkswagena i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS daje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on natychmiast wbudowany w deskę rozdzielczą Twojego Volkswagena Rabbita, uniemożliwia kradzież GPS z Twojego samochodu.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, dołączany jest do poleceń głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, dzięki czemu informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z twoim systemem nagłośnienia, może być połączony z muzyką i tylko wtedy, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Volkswagen Rabbit ?

Inny rodzaj GPS dla Volkswagena Rabbita

Po odkryciu zalet i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Rabbita , dość szybko zilustrujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Volkswagena Rabbita, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one powiązane z kompletnym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to bardzo łatwe w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizor z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i praktyczne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Volkswagenie Rabbit?

Przejdziemy teraz do części, w której jesteś najbardziej entuzjastycznie nastawiony, jak zaktualizować GPS swojego Volkswagena Rabbita? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volkswagen Rabbit

Stare systemy GPS obecne w Volkswagenie Rabbit do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Volkswagen Rabbit jest udanie się do dealera kto się tym zajmie, najczęściej za 50 euro.

Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagenie Rabbit ?

Aktualizacja GPS Volkswagena Rabbita przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych zwróciła się do firmy „NAwigacja TUTAJ” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złącz dostępnych w Twoim modelu i dokonaj aktualizacji natychmiast za pomocą menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volkswagen Rabbit z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Rabbit, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Rabbit.

Ссылка на основную публикацию