Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w moim Volvo Xc40?

Niektóre funkcje w naszych pojazdach pozwalają czerpać korzyści z dużego komfortu jazdy! W rzeczywistości posiadanie GPS w pojeździe pozwala na pozostanie wyśrodkowanym na drodze, mimo że jedziesz w nieznane miejsce bez żadnych problemów. Mimo to sieć dróg ulega regularnym zmianom, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS Twojego Volvo Xc40 i właśnie to odkryjemy dzisiaj. Aby to zrobić, najpierw omówimy różne funkcje zintegrowanego GPS do samochodów, a po drugie, jak zaktualizować GPS w Volvo Xc40 .

Jak działa wbudowany GPS w Volvo Xc40?

W tej części dowiemy się, jak działa GPS Volvo Xc40 i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS zapewnia wiele funkcji, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Fakt, że jest on umieszczony bezpośrednio na desce rozdzielczej Twojego Volvo Xc40, utrudnia kradzież GPS z Twojego pojazdu silnikowego.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakakolwiek forma GPS, której możesz użyć.
  • Często, zgodnie z rokiem, połączona jest z komendami głosowymi na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niej bez zdejmowania rąk z kierownicy, a co za tym idzie na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Powiązana z Twoim systemem dźwiękowym, może być połączona z muzyką i po prostu wydarzyć się, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS do Volvo Xc40

Po odkryciu zalet i przed omówieniem szczegółów jak zaktualizować GPS swojego Volvo Xc40 , dość szybko wyjaśnimy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją w Volvo Xc40, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczne GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze samochody, są one połączone z kompletnym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, choć proste w użyciu i mają niższą jakość ekranu, poczujesz się jak podczas oglądania telewizji z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Nareszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu integrującego Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volvo Xc40?

Jak zaktualizować GPS w Volvo Xc40?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojego Volvo Xc40? Aby to zrobić, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Volvo Xc40

Stare systemy GPS zawarte w Volvo Xc40 do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i techniką aktualizacji tego GPS w Volvo Xc40 jest udanie się do salonu samochodowego kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Aktualizacja GPS Volvo Xc40 przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm samochodowych wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Volvo Xc40 z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby dokonywania żadnych aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo Xc40, przejdź do naszej kategorii Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector