Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w mojej Skodzie Fabii?

Niektóre funkcje naszych samochodów pozwalają cieszyć się dużym komfortem jazdy! Rzeczywiście, posiadanie wbudowanego GPS w samochodzie umożliwia trzymanie się na środku drogi, mimo że jedziesz do nieznanego miejsca bez żadnych problemów. Jednak sieć dróg stale się rozwija, dlatego jest to niezbędne zaktualizować GPS swojej skody fabia , i to właśnie zobaczymy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przejrzymy różne atrybuty zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS skody fabia .

Jak działa wbudowany GPS w Skodzie Fabii?

W tej części zobaczymy, jak działa GPS Skody Fabii i jakie są różne typy GPS.

Cechy zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele funkcji, których GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom nie będzie w stanie Ci dać. Poniżej lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on wbudowany bezpośrednio w deskę rozdzielczą Twojej Skody Fabii, sprawia, że ​​kradzież GPS z Twojego samochodu jest beznadziejna.
  • Połączony z anteną radiową Twojego samochodu, GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny GPS, którego możesz użyć.
  • Często, w zależności od roku, jest powiązany z poleceniami głosowymi na kierownicy, co umożliwia korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy i w rezultacie bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w wielu przypadkach znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z głośnikami, może być połączony z muzyką i pojawiać się po prostu, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w skodzie fabia ?

Różne typy GPS dla skody fabia

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojej skody fabia , szybko zilustrujemy różne rodzaje zintegrowanego GPS, które istnieją dla skody fabia, oto one:

  • Tradycyjny GPS: Tradycyjny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one podłączone do całego systemu multimedialnego i wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Te systemy, mimo to proste w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, sprawią, że poczujesz się, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu, w tym Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo reaktywne i wygodne w użyciu.

Jak zaktualizować GPS w Skodzie Fabii?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najbardziej Ci odpowiada, jak zaktualizować GPS swojej skody fabia? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w skodzie fabia

Stare systemy GPS znalezione w skodzie fabia do lat 2000/2005 te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i podejście do aktualizacji tego GPS w skodzie fabia to pójście do dealera kto się tym zajmie, w większości przypadków za 50 euro.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać tarcze hamulcowe skoda fabia ?

Aktualizacja GPS skody fabia przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najbardziej powszechny w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość firm wezwała firmę „TUTAJ nawigację” i będziesz musiał przejść na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie skopiować ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i wykonaj aktualizację bezpośrednio z menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Skoda fabia z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby tworzenia jakichkolwiek aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS z poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat skody fabia, spójrz na kategorię skoda fabia.

Ссылка на основную публикацию