Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zaktualizować GPS w mojej Skodzie Kodiaq?

Niektóre funkcje naszych pojazdów zapewniają znaczny komfort jazdy! Oczywiście posiadanie GPS zintegrowanego z pojazdem silnikowym umożliwia pozostanie wyśrodkowanym na drodze, nawet jeśli jedziesz do nieznanego miejsca bez żadnych komplikacji. Mimo to sieć dróg często się rozwija, dlatego jest to ważne zaktualizować GPS Twojej Skody Kodiaq , i to właśnie odkryjemy w tym artykule. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym cechom zintegrowanego GPS dla pojazdów, a po drugie, jak zaktualizować GPS Skody Kodiaq .

Jak działa wbudowany GPS w Skodzie Kodiaq?

W tej części zobaczymy, jak działa GPS Skody Kodiaq i jakie są różne rodzaje GPS.

Zalety zintegrowanego GPS?

Wbudowany GPS oferuje wiele korzyści, których nie da Ci GPS w smartfonie lub GPS typu Tomtom. Poniżej znajduje się lista zalet tych urządzeń:

  • Punkt, w którym jest on zintegrowany bezpośrednio z deską rozdzielczą Twojej Skody Kodiaq, uniemożliwia kradzież GPS z pojazdu silnikowego.
  • Podłączony do anteny radiowej samochodu GPS będzie miał lepszy odbiór niż jakikolwiek inny rodzaj GPS, którego możesz użyć.
  • Bardzo często, w zależności od roku, dołączany jest do poleceń głosowych na kierownicy, co pozwala na korzystanie z niego bez zdejmowania rąk z kierownicy, a tym samym na bezpieczniejszą jazdę.
  • Ekran jest w większości przypadków znacznie większy niż GPS w smartfonie lub typie nomadycznym, więc informacje są bardziej czytelne.
  • Połączony z radioodtwarzaczem, może być połączony z muzyką i pojawiać się po prostu, gdy zmienisz kierunek, co ogranicza ryzyko zboczenia z kursu tak bardzo, jak to możliwe.

Inny rodzaj GPS dla Skody Kodiaq

Po odkryciu zalet i przed wyjaśnieniem ci jak zaktualizować GPS swojej Skody Kodiaq , szybko podsumujemy różne rodzaje wbudowanego GPS, które istnieją dla Skody Kodiaq, oto one:

  • Klasyczny GPS: Klasyczny GPS nazywamy modelami, w które wyposażone są najnowsze pojazdy, są one powiązane z kompletnym systemem multimedialnym i są wyposażone w ekran dotykowy.
  • Stary GPS: Te GPS były pierwszą generacją, ekran służy tylko do nawigacji i są aktualizowane za pomocą pamięci USB lub karty SD. Systemy te, mimo wszystko podstawowe w obsłudze i charakteryzujące się niższą jakością ekranu, poczujesz się tak, jakbyś oglądał telewizję z lat 90-tych.
  • GPS Android Auto lub Apple CarPlay: Wreszcie ostatni rodzaj GPS, w najnowszych pojazdach możliwe jest posiadanie systemu, w tym Androida lub Apple, systemy te są autonomiczne i korzystasz z natywnych aplikacji jednego z dwóch systemów operacyjnych. Są bardzo responsywne i praktyczne w użyciu.
Weiterlesen:
Skoda Kodiaq, KTÓRY WCHODZI w tryb awaryjny

Jak zaktualizować GPS w Skodzie Kodiaq?

Przejdziemy teraz do części, na której najbardziej Ci zależy, jak zaktualizować GPS swojej Skody Kodiaq? Aby to osiągnąć, zobaczymy dla każdego rodzaju GPS, jak przebiega proces aktualizacji kartografii, sygnalizacji i oprogramowania.

Aktualizacja starego GPS w Skodzie Kodiaq

Stare systemy GPS zawarte w Skodzie Kodiaq do lat 2000/2005, te GPS używają specjalnego oprogramowania dla marki i metoda aktualizacji tego GPS w Skoda Kodiaq polega na udaniu się do dealera kto się tym zajmie, przez większość czasu za 50 euro.

Aktualizacja GPS Skody Kodiaq przez SD lub USB

Ten rodzaj GPS jest najczęściej używany w samochodach, które mają około dziesięciu lat. Większość dostawców zwróciła się do firmy „TUTAJ NAWIGACJA” i będziesz musiał udać się na ich stronę, aby pobrać aktualizację mapy swojego GPS, a następnie przenieść ją na klucz USB lub kartę SD w zależności od złączy dostępnych w Twoim modelu i przeprowadź aktualizację bezpośrednio przez menu zintegrowanego GPS.

Automatyczna aktualizacja GPS

Najnowsze Skoda Kodiaq z Android Auto lub Apple CarPlay aktualizują się automatycznie, więc nie ma potrzeby tworzenia jakichkolwiek aktualizacji. Możesz nadal korzystać z GPS, wiedząc, że mapa i ograniczenia prędkości są aktualne.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Skoda Kodiaq, przejdź do naszej kategorii Skoda Kodiaq.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector