Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Chevrolet HHR ?

Niezależnie od tego, czy musisz przeprowadzić się do domu, wyjechać na wakacje z przyczepą kempingową, pozbyć się zielonych odpadów, czy też mieć autostop, jest to całkiem przydatne. W tym poście opiszemy podłączenie elektryczne zaczepu przyczepy Chevroleta HHR . W rzeczywistości, nawet jeśli procedura konfiguracji nie jest trudna, konieczne jest wyjaśnienie niektórych punktów, aby bez problemu rozważyć to zadanie. Najpierw zobaczymy, na czym polega wiązka elektryczna Twojego zaczepu samochodowego, a następnie w drugim kroku, jak wykonać podłączenie elektryczne zaczepu Chevroleta HHR .

Jaka jest wiązka przewodów do przyczepy Chevrolet HHR?

Dlaczego musimy połączyć wiązkę przewodów z przyczepą autostopu Chevroleta HHR?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnienia zasad działania wiązki elektrycznej Chevroleta HHR. Aby zrozumieć, jak to działa, musisz już zrozumieć jego konieczność. Niezależnie od tego, czy masz przyczepę lub przyczepę kempingową do holowania, ważne i przede wszystkim obowiązkowe przez kodeks drogowy jest przestrzeganie pewnych wymagań, oto one:

 • Solidne podwozie do przyczepy…
 • Pasujące koła.
 • Połączenie elektryczne.
 • Tablica rejestracyjna w zasięgu wzroku.
 • Wzmacniacz świateł stopu.
 • Wzmacniacz sygnalizacji świetlnej.
 • Wzmacniacz kierunkowskazów.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
 • Wzmacniacz świateł przeciwmgielnych.
Weiterlesen:
Chevrolet HHR, który już nie przyspiesza

Aby spełnić wszystkie obowiązki elektryczne, będziesz musiał zainstalować wiązkę przewodów na przyczepie z autostopem Twojego Chevroleta HHR . Przyjrzymy się temu w tym poście, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować zaczep Chevroleta HHR, zapoznaj się z naszą treścią na ten temat.

Jakie jest połączenie elektryczne zaczepu przyczepy Chevroleta HHR?

Teraz dość szybko opiszemy, jak działa połączenie elektryczne Twojego zaczepu. Połączenie wykorzystuje prąd 12 V z Twojego samochodu do zasilania świateł zaczepu w Twoim Chevrolecie HHR. Istnieją dwa różne systemy podłączenia elektrycznego zaczepu, oto one:

 • Wtyczka elektryczna 7-pinowa do przyczepy Chevrolet HHR, 7-pinowa : To klasyczna wtyczka, którą można znaleźć we wszystkich zaczepach Chevroleta HHR. To połączenie elektryczne pozwoli Ci przekazać wszystkie funkcje oświetleniowe wymagane do tylnej sygnalizacji przyczepy, odkryjesz wtyczkę dla każdej czynności (kierunkowskazy lewy i prawy, masa, światło przeciwmgielne, lewe i prawe światło pozycyjne, lewy i prawy hamulec światło).
 • Przyłącze elektryczne dla przyczepy kempingowej z 13-pinową wtyczką dla Chevroleta HHR: Ten system wtyczek jest używany głównie w przyczepach kempingowych, które mają napięcie 12 V do zasilania różnych urządzeń elektrycznych w kabinie. Ten rodzaj połączenia wymaga użycia adaptera. Dodatkowe piny zapewnią stałe zasilanie 12 V (w celu naładowania akumulatora w przyczepie kempingowej) oraz 12 V w użyciu (aby korzystać z 12 V urządzeń, gdy samochód jest włączony).

Jak podłączyć wiązkę przewodów Chevroleta HHR?

Aby zakończyć tę treść, dość szybko Cię opiszemy jak wykonać połączenie wiązki przewodów Twojego Chevroleta HHR .

Weiterlesen:
Jak otwiera się bagażnik Chevroleta HHR od wewnątrz ?

Jak wykonać podłączenie wiązki przewodów starego Chevroleta HHR?

Aby zamontować wiązkę przewodów starego Chevroleta HHR, będziesz musiał zdobyć wszystkie wymagane kable w tylnych światłach tego. Radzimy wezwać elektryka samochodowego na tę interwencję, ponieważ jest to trudne, niemniej jednak podsumujemy główne kroki do wykonania:

 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Twojego Chevroleta HHR, aby uzyskać dostęp do tylnego światła.
 • Znajdź przewody, które odpowiadają każdej z funkcji światła tylnego.
 • Podłącz je do występów na wiązce przewodów na zaczepie.
 • Zamknij całość.

Jak podłączyć wiązkę przewodów do najnowszego Chevroleta HHR?

W przypadku najnowszych Chevroletów HHR wiązka przewodów jest znacznie prostsza do podłączenia:

 • Możesz użyć skrzynki multipleksowalnej, odkryjesz konkretne dla swojego Chevroleta HHR i modeli uniwersalnych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni do swojego budżetu, wiedz, że wersja uniwersalna kosztuje od 30 do 60 euro.
 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Chevroleta HHR, abyś mógł poprowadzić kable ze skrzynki do przodu Chevroleta HHR i podłączyć je do skrzynki bezpieczników.
 • Zainstaluj prawidłowo okoliczności w bagażniku.
 • Nie musisz wyciągać kabli z bagażnika i podłączać ich do gniazdka.

Jak podłączyć zasilanie do przyczepy w Chevrolecie HHR?

Na koniec, aby zakończyć tę treść, dość szybko Cię opiszemy jak wykonać połączenie elektryczne przyczepy kempingowej w Twoim Chevrolecie HHR . Aby to zrobić, będziesz musiał automatycznie przejść przez jeden z poprzednich kroków, od Ciebie zależy, czy wybierzesz ten, który oznacza Twój model i budżet. Po wykonaniu tej czynności, ostatnim krokiem będzie zakup adaptera, który przechodzi z wtyczki 7-pinowej na wtyczkę 13-pinową, aby móc korzystać z 12-woltowego prądu w przyczepie kempingowej. Te adaptery są dostępne w różnych cenach, trzeba będzie liczyć od 15 do 40 euro. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do 7-pinowej wtyczki.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chevroleta HHR, spójrz na kategorię Chevrolet HHR.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Chevrolecie HHR, co robić ?
Ссылка на основную публикацию