Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Lincoln MKC ?

Jeśli musisz się przenieść, wyjechać na wakacje z przyczepą kempingową, wyrzucić zielone odpady lub mieć przyczepę, jest to całkiem przydatne. Na tej stronie pokażemy Ci podłączenie elektryczne zaczepu przyczepy Lincoln MKC . W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy proces konfiguracji nie jest trudny, wymagane jest wyjaśnienie niektórych punktów, aby bez problemu rozważyć tę pracę. Najpierw dowiemy się, co zawiera wiązka przewodów elektrycznych Twojego zaczepu samochodowego, a następnie, w drugim kroku, jak wykonać podłączenie elektryczne zaczepu Lincolna MKC .

Jaka jest wiązka przewodów do przyczepy linowej Lincoln MKC?

Dlaczego musimy podłączyć wiązkę przewodów do przyczepy z autostopem Lincolna MKC?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnienia podstaw wiązki przewodów Lincoln MKC. Aby zrozumieć, jak to działa, musisz już zrozumieć jego konieczność. Niezależnie od tego, czy masz przyczepę lub przyczepę kempingową do holowania, konieczne i przede wszystkim obowiązkowe przez kodeks drogowy jest przestrzeganie określonych protokołów, oto one:

 • Solidne podwozie do przyczepy…
 • Pasujące koła.
 • Połączenie elektryczne.
 • Tablica rejestracyjna w zasięgu wzroku.
 • Wzmacniacz świateł stopu.
 • Wzmacniacz sygnalizacji świetlnej.
 • Wzmacniacz kierunkowskazów.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
 • Wzmacniacz świateł przeciwmgielnych.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się gniazdo w Lincoln MKC?

Aby spełnić wszystkie przepisy elektryczne, musisz zainstalować wiązkę przewodów na przyczepie z autostopem Twojego Lincolna MKC . Skoncentrujemy się na tym w tym artykule, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować zaczep Lincoln MKC, zapoznaj się z naszymi treściami na ten temat.

Jakie jest połączenie elektryczne zaczepu przyczepy Lincoln MKC?

Teraz szybko pokażemy Ci, jak działa połączenie elektryczne Twojego zaczepu. Połączenie wykorzystuje prąd 12 V z pojazdu silnikowego do zasilania świateł zaczepu w Twoim Lincoln MKC. Istnieją dwa różne systemy podłączenia elektrycznego zaczepu, oto one:

 • Wtyczka elektryczna 7-pinowa do przyczepy Lincoln MKC, 7-pinowa : Jest to klasyczna wtyczka, która będzie identyfikowana na wszystkich zaczepach Lincoln MKC. To połączenie elektryczne pozwoli Ci przekazać wszystkie funkcje oświetleniowe wymagane do tylnej sygnalizacji przyczepy, odkryjesz wtyczkę dla każdego celu (kierunkowskazy lewy i prawy, masa, światło przeciwmgielne, lewe i prawe światło pozycyjne, lewy i prawy hamulec światło).
 • Przyłącze elektryczne przyczepy kempingowej z 13-pinową wtyczką dla Lincoln MKC: Ten system wtykowy jest głównie używany w przyczepach kempingowych, które wymagają 12 woltów wewnątrz do zasilania różnych urządzeń elektrycznych w kabinie. Ten rodzaj połączenia wymaga użycia adaptera. Dodatkowe piny zapewnią stałe zasilanie 12 V (do ładowania akumulatora w przyczepie kempingowej) oraz 12 V w użyciu (do korzystania z 12 V sprzętu, gdy pojazd silnikowy jest włączony).

Jak podłączyć wiązkę przewodów Lincoln MKC?

Aby zakończyć tę treść, szybko Ci pokażemy jak wykonać połączenie wiązki przewodów Twojego Lincolna MKC .

Weiterlesen:
Maska utknęła na moim Lincoln MKC, co mogę zrobić?

Jak wykonać podłączenie wiązki przewodów starego Lincolna MKC?

Aby zainstalować wiązkę przewodów starego Lincolna MKC, będziesz musiał zdobyć wszystkie wymagane kable w tylnych światłach tego. Sugerujemy wezwanie elektryka samochodowego w celu wykonania tej interwencji, ponieważ jest to trudne, niemniej jednak podsumujemy najważniejsze kroki do wykonania:

 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Twojego Lincolna MKC, aby uzyskać dostęp do tylnego światła.
 • Znajdź przewody, które odpowiadają każdej z funkcji światła tylnego.
 • Podłącz je do występów na wiązce przewodów na zaczepie.
 • Zamknij całość.

Jak podłączyć wiązkę przewodów najnowszego Lincolna MKC?

W przypadku nowoczesnych Lincoln MKC wiązka przewodów jest znacznie mniej skomplikowana do podłączenia:

 • Możesz użyć skrzynki multipleksowalnej, odkryjesz konkretne dla swojego Lincolna MKC i modeli uniwersalnych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni do swojego budżetu, wiedz, że wersja uniwersalna kosztuje od 30 do 60 euro.
 • Usuń wykładzinę bagażnika z Lincoln MKC, aby poprowadzić kable ze skrzynki do przedniej części Lincoln MKC i podłączyć je do skrzynki bezpieczników.
 • Skutecznie zainstaluj obudowę w bagażniku.
 • Nie musisz wyciągać kabli z bagażnika i podłączać ich do gniazdka.

Jak podłączyć zasilanie do przyczepy na Lincoln MKC?

Na koniec, aby zakończyć tę treść, szybko Ci pokażemy jak wykonać połączenie elektryczne przyczepy kempingowej w Twoim Lincoln MKC . Aby to zrobić, nieuchronnie będziesz musiał przejść przez jeden z poprzednich kroków, to do Ciebie należy wybór tego, który wskazuje Twój model i budżet. Po wykonaniu tej czynności, ostatnim krokiem będzie zakup adaptera, który przechodzi z wtyczki 7-pinowej na wtyczkę 13-pinową, aby móc korzystać z 12-woltowego prądu w przyczepie kempingowej. Te adaptery są dostępne w różnych cenach, trzeba będzie liczyć od 15 do 40 euro. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do 7-pinowej wtyczki.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Lincoln MKC, przejdź do naszej kategorii Lincoln MKC.

Weiterlesen:
Lincoln MKC, który ginie podczas jazdy
Ссылка на основную публикацию