Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Nissan NV200 ?

Jeśli musisz przeprowadzić się do domu, wyjechać na wakacje z przyczepą kempingową, wyrzucić zielone odpady lub mieć autostop, jest to całkiem przydatne. W tym artykule wyjaśnimy przyłącze elektryczne zaczepu przyczepy Nissana NV200 . Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy procedura instalacji nie jest trudna, wymagane jest opisanie pewnych szczegółów, aby bez problemu rozważyć tę interwencję. Najpierw dowiemy się, co obejmuje wiązka elektryczna Twojego zaczepu samochodowego, a następnie, w drugim kroku, jak wykonać podłączenie elektryczne zaczepu Nissana NV200 .

Jaka jest wiązka przewodów do przyczepy Nissan NV200?

Dlaczego musimy podłączyć wiązkę przewodów do przyczepy autostopu Nissana NV200?

Zaczniemy więc naszą treść od wyszczególnienia zasad wiązki przewodów Nissana NV200. Aby odkryć, jak działa, musisz wcześniej odkryć jego konieczność. Jeśli masz przyczepę lub przyczepę kempingową do holowania, podstawowe i przede wszystkim obowiązkowe przez kodeks drogowy jest przestrzeganie pewnych przepisów, oto one:

 • Solidne podwozie do przyczepy…
 • Pasujące koła.
 • Połączenie elektryczne.
 • Tablica rejestracyjna w zasięgu wzroku.
 • Wzmacniacz świateł stopu.
 • Wzmacniacz sygnalizacji świetlnej.
 • Wzmacniacz kierunkowskazów.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
 • Wzmacniacz świateł przeciwmgielnych.
Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Nissan NV200 ?

Aby spełnić wszystkie wymagania elektryczne, musisz zainstaluj połączenie wiązki przewodów na przyczepie z autostopem Twojego Nissana NV200 . Skoncentrujemy się na tym w tym poście, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować zaczep Nissana NV200, zapoznaj się z naszymi treściami na ten temat.

Jakie jest połączenie elektryczne zaczepu przyczepy Nissana NV200?

Teraz szybko wyjaśnimy, jak działa połączenie elektryczne Twojego zaczepu. Połączenie wykorzystuje prąd 12 V z Twojego samochodu do zasilania świateł zaczepu w Twoim Nissan NV200. Istnieją dwa różne systemy podłączenia elektrycznego zaczepu, oto one:

 • Wtyczka elektryczna 7-pinowa do przyczepy Nissan NV200, 7-pinowa : Jest to tradycyjna wtyczka, która zostanie odkryta we wszystkich zaczepach Nissana NV200. To połączenie elektryczne pozwoli Ci przekazać wszystkie funkcje oświetlenia niezbędne do tylnej sygnalizacji Twojej przyczepy, znajdziesz wtyczkę dla każdej funkcji (kierunkowskazy lewy i prawy, masa, światło przeciwmgielne, lewe i prawe światło pozycyjne, lewy i prawy hamulec światło).
 • Przyłącze elektryczne przyczepy kempingowej z 13-pinową wtyczką dla Nissan NV200: Ten system wtyczek jest głównie używany w przyczepach kempingowych, które mają napięcie 12 woltów wewnątrz, aby zasilać różne urządzenia elektryczne w kabinie. Ten rodzaj połączenia wymaga użycia adaptera. Dodatkowe piny zapewnią stałe zasilanie 12 V (w celu naładowania akumulatora w przyczepie kempingowej) oraz 12 V w użyciu (aby korzystać z 12 V urządzeń, gdy samochód jest włączony).

Jak podłączyć wiązkę przewodów Nissana NV200?

Aby zakończyć tę treść, szybko Ci wyjaśnimy jak wykonać połączenie wiązki przewodów Twojego Nissana NV200 .

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Nissan NV200 ?

Jak wykonać podłączenie wiązki przewodów starego Nissana NV200?

Aby zainstalować wiązkę przewodów starego Nissana NV200, będziesz musiał zdobyć wszystkie wymagane kable w tylnych światłach tego. Zalecamy wezwać elektryka samochodowego na tę interwencję, ponieważ jest to trudne, niemniej jednak podsumujemy najważniejsze kroki do wykonania:

 • Wyjmij wykładzinę bagażnika z Nissana NV200, aby uzyskać dostęp do tylnego światła.
 • Zidentyfikuj przewody, które odpowiadają każdej z funkcji światła tylnego.
 • Podłącz je do występów na wiązce przewodów na zaczepie.
 • Zamknij całość.

Jak podłączyć wiązkę przewodów najnowszego Nissana NV200?

W przypadku nowego Nissana NV200 podłączenie wiązki przewodów jest znacznie mniej skomplikowane:

 • Możesz użyć skrzynki multipleksowalnej, zlokalizujesz poszczególne dla Twojego Nissana NV200 i modeli uniwersalnych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni do swojego budżetu, wiedz, że wersja uniwersalna kosztuje od 30 do 60 euro.
 • Wyjmij wykładzinę bagażnika z Nissana NV200, aby poprowadzić kable ze skrzynki do przodu Nissana NV200 i podłączyć je do skrzynki bezpieczników.
 • Zainstaluj prawidłowo okoliczności w bagażniku.
 • Nie musisz wyciągać kabli z bagażnika i podłączać ich do gniazdka.

Jak podłączyć zasilanie do przyczepy w Nissan NV200?

Na koniec, aby zakończyć tę treść, szybko Ci wyjaśnimy jak wykonać połączenie elektryczne przyczepy kempingowej w Twoim Nissan NV200 . Aby to osiągnąć, będziesz musiał automatycznie przejść przez jeden z poprzednich kroków, do Ciebie należy wybór tego, który wskazuje Twój model i budżet. Po wykonaniu tej czynności, ostatnim krokiem będzie zakup adaptera, który przechodzi z wtyczki 7-pinowej na wtyczkę 13-pinową, aby móc korzystać z 12-woltowego prądu w przyczepie kempingowej. Te adaptery są dostępne w różnych cenach, trzeba będzie liczyć od 15 do 40 euro. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do 7-pinowej wtyczki.

W przypadku dalszych pytań dotyczących Nissana NV200, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Nissan NV200.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Nissan NV200 ?
Ссылка на основную публикацию