Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Volkswagen Golf 7 ?

Niezależnie od tego, czy musisz przeprowadzić się do domu, wyjechać na wakacje z przyczepą kempingową, wyrzucić zielone odpady, czy mieć autostop jest bardzo przydatny. Na tej stronie opiszemy przyłącze elektryczne zaczepu przyczepy Volkswagena Golfa 7 . W rzeczywistości, nawet jeśli procedura instalacji nie jest skomplikowana, konieczne jest wyjaśnienie niektórych punktów, aby bez problemu rozważyć tę pracę. Najpierw dowiemy się, co zawiera wiązka elektryczna Twojego zaczepu samochodowego, a następnie w drugim kroku, jak wykonać podłączenie elektryczne zaczepu Volkswagena Golfa 7 .

Jaka jest wiązka przewodów do przyczepy Volkswagen Golf 7?

Dlaczego musimy podłączyć wiązkę elektryczną do przyczepy autostopu Volkswagena Golfa 7?

Zaczniemy więc naszą treść od szczegółowego omówienia zasady działania wiązki elektrycznej Volkswagena Golfa 7. Aby zrozumieć, jak to działa, musisz już zrozumieć jego konieczność. Niezależnie od tego, czy masz przyczepę lub przyczepę kempingową do holowania, ważne jest, a wcześniej wszystkie obowiązkowe kodeksem drogowym przestrzeganie pewnych przepisów, oto one:

 • Solidne podwozie do przyczepy…
 • Pasujące koła.
 • Połączenie elektryczne.
 • Tablica rejestracyjna w zasięgu wzroku.
 • Wzmacniacz świateł stopu.
 • Wzmacniacz sygnalizacji świetlnej.
 • Wzmacniacz kierunkowskazów.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
 • Wzmacniacz świateł przeciwmgielnych.
Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Volkswagenie Golfie 5, co robić ?

Aby spełnić wszystkie wymagania elektryczne, będziesz musiał zainstalować wiązkę przewodów na przyczepie holowniczej Twojego Volkswagena Golfa 7 . Zajmiemy się tym w tym artykule, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zamontować zaczep w Volkswagenie Golfie 7, zapoznaj się z naszymi treściami na ten temat.

Jakie jest podłączenie elektryczne zaczepu przyczepy Volkswagena Golfa 7?

Opiszemy teraz szybko, jak działa połączenie elektryczne Twojego zaczepu. Połączenie wykorzystuje prąd 12 V z Twojego samochodu do zasilania świateł zaczepu w Twoim Volkswagenie Golfie 7. Istnieją dwa różne systemy podłączenia elektrycznego zaczepu, oto one:

 • Wtyczka elektryczna 7-pinowa do przyczepy Volkswagen Golf 7, 7-pinowa : To klasyczna wtyczka, która będzie znajdować się we wszystkich zaczepach Volkswagena Golfa 7. To połączenie elektryczne umożliwi przekazanie wszystkich funkcji oświetleniowych potrzebnych do tylnej sygnalizacji przyczepy, znajdziesz wtyczkę dla każdej funkcji (kierunkowskazy lewy i prawy, masa, światło przeciwmgielne, lewe i prawe światło pozycyjne, lewy i prawy hamulec światło).
 • Przyłącze elektryczne przyczepy kempingowej z 13-pinową wtyczką dla Volkswagen Golf 7: Ten system wtyczek jest używany głównie w przyczepach kempingowych, które wymagają 12 V wewnątrz do zasilania różnych urządzeń elektrycznych w kabinie. Ten rodzaj połączenia wymaga użycia adaptera. Dodatkowe piny zapewnią stałe zasilanie 12 V (w celu naładowania akumulatora w przyczepie kempingowej) oraz 12 V w użyciu (w celu użycia 12 V sprzętu, gdy pojazd silnikowy jest włączony).

Jak podłączyć wiązkę przewodów Volkswagena Golfa 7?

Aby zakończyć tę treść, szybko Cię opiszemy jak wykonać połączenie wiązki przewodów Twojego Volkswagena Golfa 7 .

Weiterlesen:
Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 2 ?

Jak wykonać podłączenie wiązki elektrycznej starego Volkswagena Golfa 7?

Aby zamontować wiązkę przewodów starego Volkswagena Golfa 7, będziesz musiał zdobyć wszystkie wymagane kable w tylnych światłach tego. Sugerujemy wezwanie elektryka samochodowego w celu wykonania tej interwencji, ponieważ jest ona złożona, ale mimo to podsumujemy główne kroki do wykonania:

 • Wyjmij wykładzinę bagażnika z Volkswagena Golfa 7, aby uzyskać dostęp do tylnej lampy.
 • Znajdź przewody, które odpowiadają każdej z funkcji światła tylnego.
 • Podłącz je do występów na wiązce przewodów na zaczepie.
 • Zamknij całość.

Jak podłączyć wiązkę przewodów najnowszego Volkswagena Golfa 7?

W przypadku ostatnich Volkswagenów Golf 7 wiązka przewodów jest znacznie mniej skomplikowana do podłączenia:

 • Możesz skorzystać ze skrzynki multipleksowalnej, znajdziesz konkretne do swojego Volkswagena Golfa 7 i modeli uniwersalnych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni do swojego budżetu, wiedz, że wersja uniwersalna kosztuje od 30 do 60 euro.
 • Wyjmij wykładzinę bagażnika z Volkswagena Golfa 7, aby poprowadzić kable ze skrzynki do przodu Volkswagena Golfa 7 i podłączyć je do skrzynki bezpieczników.
 • Skutecznie zainstaluj obudowę w bagażniku.
 • Nie musisz wyciągać kabli z bagażnika i podłączać ich do gniazdka.

Jak podłączyć zasilanie do przyczepy w Volkswagenie Golfie 7?

Na koniec, aby zakończyć tę treść, szybko Cię opiszemy jak wykonać połączenie elektryczne przyczepy kempingowej w Twoim Volkswagenie Golfie 7 . Aby to zrobić, będziesz musiał automatycznie przejść przez jeden z poprzednich kroków, do Ciebie należy wybór tego, który wskazuje Twój model i budżet. Po wykonaniu tej czynności, ostatnim krokiem będzie zakup adaptera, który przechodzi z wtyczki 7-pinowej na wtyczkę 13-pinową, aby móc korzystać z 12-woltowego prądu w przyczepie kempingowej. Te adaptery są dostępne w różnych cenach, trzeba będzie liczyć od 15 do 40 euro. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do 7-pinowej wtyczki.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 7.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf 4, który przyspiesza sam
Ссылка на основную публикацию