Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy w Volkswagen Polo 6 ?

Niezależnie od tego, czy trzeba przeprowadzić się do domu, wyjechać na wakacje z przyczepą kempingową, wyrzucić zielone odpady, czy mieć autostop jest naprawdę przydatny. Na tej stronie wyjaśnimy przyłącze elektryczne zaczepu przyczepy Volkswagen Polo 6 . W rzeczywistości, nawet jeśli procedura konfiguracji nie jest skomplikowana, konieczne jest wyjaśnienie niektórych punktów, aby bez problemu rozważyć tę interwencję. Przede wszystkim dowiemy się, co zawiera wiązka elektryczna Twojego zaczepu samochodowego, a następnie w drugim kroku, jak wykonać podłączenie elektryczne zaczepu Volkswagena Polo 6 .

Jaka jest wiązka przewodów do przyczepy Volkswagen Polo 6?

Dlaczego musimy połączyć wiązkę z przyczepą autostopu Volkswagena Polo 6?

Zaczniemy więc naszą treść od wyjaśnienia podstaw wiązki elektrycznej Volkswagen Polo 6. Aby dowiedzieć się, jak to działa, musisz wcześniej ustalić jej konieczność. Niezależnie od tego, czy masz przyczepę lub przyczepę kempingową do holowania, podstawowym i wcześniejszym obowiązkiem kodeksu drogowego jest przestrzeganie pewnych przepisów, oto one:

 • Solidne podwozie do przyczepy…
 • Pasujące koła.
 • Połączenie elektryczne.
 • Tablica rejestracyjna w zasięgu wzroku.
 • Wzmacniacz świateł stopu.
 • Wzmacniacz sygnalizacji świetlnej.
 • Wzmacniacz kierunkowskazów.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
 • Wzmacniacz świateł przeciwmgielnych.

Aby spełnić wszystkie wymagania elektryczne, będziesz musiał zainstalować wiązkę przewodów na przyczepie z autostopem Twojego Volkswagen Polo 6 . Przyjrzymy się temu w tym poście, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować zaczep Volkswagena Polo 6, zapoznaj się z naszymi treściami na ten temat.

Jakie jest połączenie elektryczne zaczepu przyczepy Volkswagen Polo 6?

Teraz szybko wyjaśnimy, jak działa połączenie elektryczne Twojego zaczepu. Połączenie wykorzystuje prąd 12 V z Twojego samochodu do zasilania świateł zaczepu w Twoim Volkswagen Polo 6. Istnieją dwa różne systemy podłączenia elektrycznego zaczepu, oto one:

 • Wtyczka elektryczna 7-pinowa do przyczepy Volkswagen Polo 6, 7-pinowa : To klasyczna wtyczka, która będzie znajdować się we wszystkich zaczepach Volkswagen Polo 6. To połączenie elektryczne umożliwi przekazanie wszystkich funkcji oświetlenia niezbędnych do tylnej sygnalizacji przyczepy, znajdziesz wtyczkę dla każdej funkcji (kierunkowskazy lewy i prawy, masa, światło przeciwmgielne, lewe i prawe światło pozycyjne, lewy i prawy hamulec światło).
 • Przyłącze elektryczne do przyczepy kempingowej z 13-pinową wtyczką do Volkswagen Polo 6: Ten system wtyczek jest używany głównie w przyczepach kempingowych, które mają napięcie 12 V do zasilania różnych urządzeń elektrycznych w kabinie. Ten rodzaj połączenia wymaga użycia adaptera. Dodatkowe piny zapewnią stałe zasilanie 12 V (w celu naładowania akumulatora w przyczepie kempingowej) oraz 12 V w użyciu (aby korzystać z 12 V urządzeń, gdy samochód jest włączony).
Weiterlesen:
Jak wyczyścić przepływomierz masowy powietrza w Volkswagen Polo?

Jak podłączyć wiązkę przewodów Volkswagen Polo 6?

Aby zakończyć tę treść, szybko Ci wyjaśnimy jak podłączyć wiązkę przewodów Twojego Volkswagen Polo 6 .

Jak wykonać podłączenie wiązki przewodów starego Volkswagena Polo 6?

Aby zamontować wiązkę przewodów starego Volkswagena Polo 6, będziesz musiał zdobyć wszystkie niezbędne kable w tylnych światłach tego. Sugerujemy wezwanie elektryka samochodowego w celu wykonania tej interwencji, ponieważ jest ona złożona, niemniej jednak podsumujemy najważniejsze kroki do wykonania:

 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Twojego Volkswagen Polo 6, aby uzyskać dostęp do tylnej lampy.
 • Znajdź przewody, które odpowiadają każdej z funkcji światła tylnego.
 • Podłącz je do występów na wiązce przewodów na zaczepie.
 • Zamknij całość.

Jak podłączyć wiązkę przewodów do najnowszego Volkswagena Polo 6?

W przypadku najnowszych Volkswagenów Polo 6 wiązka przewodów jest znacznie łatwiejsza do podłączenia:

 • Możesz użyć skrzynki multipleksowalnej, znajdziesz konkretne dla Twojego Volkswagena Polo 6 i modeli uniwersalnych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni do swojego budżetu, wiedz, że wersja uniwersalna kosztuje od 30 do 60 euro.
 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Volkswagen Polo 6, aby poprowadzić kable ze skrzynki do przodu Volkswagen Polo 6 i podłączyć je do skrzynki bezpieczników.
 • Skutecznie zainstaluj okoliczności w bagażniku.
 • Nie musisz wyciągać kabli z bagażnika i podłączać ich do gniazdka.

Jak podłączyć zasilanie do przyczepy w Volkswagen Polo 6?

Na koniec, aby zakończyć tę treść, szybko Ci wyjaśnimy jak wykonać podłączenie elektryczne przyczepy kempingowej w Twoim Volkswagen Polo 6 . Aby to zrobić, będziesz musiał automatycznie przejść przez jeden z poprzednich kroków, od Ciebie zależy, czy wybierzesz ten, który wskazuje Twój model i budżet. Po wykonaniu tej czynności, ostatnim krokiem będzie zakup adaptera, który przechodzi z wtyczki 7-pinowej na wtyczkę 13-pinową, aby móc korzystać z 12-woltowego prądu w przyczepie kempingowej. Te adaptery są dostępne w różnych cenach, trzeba będzie liczyć od 15 do 40 euro. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do 7-pinowej wtyczki.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Volkswagen Polo 6 ?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector