Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy w Volkswagen Polo 8 ?

Jeśli musisz przeprowadzić się, wyjechać na wakacje z przyczepą kempingową, wyrzucić zielone odpady lub mieć autostop, to naprawdę przydatne. W tym artykule pokażemy Ci przyłącze elektryczne zaczepu przyczepy Volkswagen Polo 8 . W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy procedura konfiguracji nie jest skomplikowana, konieczne jest wyjaśnienie pewnych szczegółów, aby bez problemu rozważyć tę interwencję. Przede wszystkim zobaczymy, co zawiera wiązka elektryczna Twojego zaczepu samochodowego, a następnie w drugim kroku, jak wykonać podłączenie elektryczne zaczepu Volkswagena Polo 8 .

Jaka jest wiązka przewodów do przyczepy Volkswagen Polo 8?

Dlaczego musimy połączyć wiązkę z przyczepą autostopu Volkswagena Polo 8?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od wyszczególnienia zasad działania wiązki elektrycznej Volkswagen Polo 8. Aby zrozumieć, jak to działa, musisz już zrozumieć jego konieczność. Niezależnie od tego, czy masz przyczepę lub przyczepę kempingową do holowania, konieczne i przede wszystkim obowiązkowe przez kodeks drogowy jest przestrzeganie pewnych przepisów, oto one:

 • Solidne podwozie do przyczepy…
 • Pasujące koła.
 • Połączenie elektryczne.
 • Tablica rejestracyjna w zasięgu wzroku.
 • Wzmacniacz świateł stopu.
 • Wzmacniacz sygnalizacji świetlnej.
 • Wzmacniacz kierunkowskazów.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
 • Wzmacniacz świateł przeciwmgielnych.

Aby spełnić wszystkie obowiązki elektryczne, będziesz musiał zainstalować wiązkę przewodów na przyczepie z autostopem Twojego Volkswagen Polo 8 . Skoncentrujemy się na tym w tym poście, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zamontować zaczep do Volkswagena Polo 8, zapoznaj się z naszą treścią na ten temat.

Jakie jest połączenie elektryczne zaczepu przyczepy Volkswagen Polo 8?

Teraz dość szybko pokażemy, jak działa połączenie elektryczne Twojego zaczepu. Połączenie wykorzystuje prąd 12 V z Twojego samochodu do zasilania świateł zaczepu w Twoim Volkswagen Polo 8. Istnieją dwa różne systemy podłączenia elektrycznego zaczepu, oto one:

 • Wtyczka elektryczna 7-pinowa do przyczepy Volkswagen Polo 8, 7-pinowa : Jest to tradycyjna wtyczka, która będzie identyfikowana na wszystkich zaczepach Volkswagen Polo 8. To połączenie elektryczne umożliwi przekazanie wszystkich funkcji oświetlenia wymaganych do tylnej sygnalizacji przyczepy, odkryjesz wtyczkę dla każdej funkcji (kierunkowskazy lewy i prawy, masa, światło przeciwmgielne, lewe i prawe światło pozycyjne, lewy i prawy hamulec światło).
 • Przyłącze elektryczne do przyczepy kempingowej z 13-pinową wtyczką do Volkswagen Polo 8: Ten system wtyczek jest używany głównie w przyczepach kempingowych, które mają napięcie 12 V do zasilania różnych urządzeń elektrycznych w kabinie. Ten rodzaj połączenia wymaga użycia adaptera. Dodatkowe piny zapewnią stałe zasilanie 12 V (do ładowania akumulatora w przyczepie kempingowej) oraz 12 V w użyciu (do korzystania z 12 V sprzętu, gdy pojazd silnikowy jest włączony).
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagen Polo 5 ?

Jak podłączyć wiązkę przewodów Volkswagen Polo 8?

Kończąc tę ​​stronę z treścią, dość szybko Ci ją pokażemy jak podłączyć wiązkę przewodów Twojego Volkswagen Polo 8 .

Jak wykonać podłączenie wiązki przewodów starego Volkswagena Polo 8?

Aby zamontować wiązkę przewodów starego Volkswagena Polo 8, będziesz musiał zdobyć wszystkie niezbędne kable w tylnych światłach tego. Zalecamy wezwać elektryka samochodowego w celu wykonania tej interwencji, ponieważ jest to złożona interwencja, niemniej jednak podsumujemy główne kroki do wykonania:

 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Twojego Volkswagen Polo 8, aby uzyskać dostęp do tylnej lampy.
 • Znajdź przewody odpowiadające każdej funkcji światła tylnego.
 • Podłącz je do występów na wiązce przewodów na zaczepie.
 • Zamknij całość.

Jak podłączyć wiązkę przewodów do najnowszego Volkswagena Polo 8?

W nowym Volkswagen Polo 8 wiązka przewodów jest znacznie łatwiejsza do podłączenia:

 • Możesz skorzystać ze skrzynki multipleksowalnej, odkryjesz konkretne dla swojego Volkswagena Polo 8 i modeli uniwersalnych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni do swojego budżetu, wiedz, że wersja uniwersalna kosztuje od 30 do 60 euro.
 • Zdejmij wykładzinę bagażnika z Volkswagen Polo 8, aby poprowadzić kable ze skrzynki do przodu Volkswagen Polo 8 i podłączyć je do skrzynki bezpieczników.
 • Zainstaluj prawidłowo okoliczności w bagażniku.
 • Nie musisz wyciągać kabli z bagażnika i podłączać ich do gniazdka.

Jak podłączyć zasilanie do przyczepy w Volkswagen Polo 8?

Na koniec, aby zakończyć tę stronę z treścią, dość szybko ci pokażemy jak wykonać podłączenie elektryczne przyczepy kempingowej w Twoim Volkswagen Polo 8 . Aby to osiągnąć, nieuchronnie będziesz musiał przejść przez jeden z poprzednich kroków, to do Ciebie należy wybór tego, który oznacza Twój model i budżet. Po wykonaniu tej czynności, ostatnim krokiem będzie zakup adaptera, który przechodzi z wtyczki 7-pinowej na wtyczkę 13-pinową, aby móc korzystać z 12-woltowego prądu w przyczepie kempingowej. Te adaptery są dostępne w różnych cenach, trzeba będzie liczyć od 15 do 40 euro. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do 7-pinowej wtyczki.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 6?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector